Prijava

ZENICU ne zaboravljam, u SUBOTICI živim.
Cmokić, idem sad.
Molba modovima- učinite Cari, to je u interesu svih nas.

@Cara nećemo da se vređamo, nisam lenj. A i nov sam, teško da sam stigao da te ishejtujem.

@Francky da, šuljevi...

Kako uopšte utvrdiš da ti je neko izlupao minuse? ako ne proveravaš profil svaki čas?

Ne znam dal je protivno ustavu al ja nekad udelim jedan plus autoru koga cenim ako mu ne znajući da je on dam minus na neku novu definiciju da poništim moje zlodelo:)

@Francky da, šuljevi...

Kako uopšte utvrdiš da ti je neko izlupao minuse? ako ne proveravaš profil svaki čas?

Nemam pojma. Ja mogu da skontam samo na okrugle brojeve, ali ne prijavljujem -sem ako se čoek baš pohvali kako me je roko. Jebeš minuse, dosta im je što ne mogu da jebu zguza i što češu plinaru u pošti -treba još i da ih banuju.

Inače ne govorim samo za varanje, duple naloge i pičke materine na ovom sajtu. Već uopšteno na internetu. Dovoljno je što moraš da petljaš i muljaš u životu da bi se izborio sa govnima -bar ovde mo'š igrati pošteno.

@Avram,

sam si reko da si uletao na profil i cepao minuse... šta ti sad nije jasno?

@Cara ko je rekao da sam cepao minuse?

Avram82

al ste vi zaludni... a naročito taj što je izlupao minuse Cari. je mu jesam uleteo na profil i overio par definicija (upravo sam još jednu) ali me mrzelo da idem dalje od prve strane

lololololo

Overio, ne dao minuse. I za tu jednu sam siguran da je bio + za ostale se ne sećam

Ja kada overavam mislim na minuse, a spominjao si i upadanje na profil. A ova tem nije o lajku nego o hejtu zato si pogreshno shvachen :) Izvini LOVERU :)

Caro, jedino da ih bijes u glavu.