Prijava

Pravimo izbor za "Mis Dunjica Slatkica 2009". Sve sto treba da uradite je da se obucete kao Dunjica, izgledate kao Dunjica i razmisljate kao Dunjica. Onda se slikate i posaljete sliku na konkurs.Strucni ziri smo Gvozden, Surovi i ja.
Muskarci takodje mogu da ucestvuju ali moraju biti obuceni i nasminkani kao Dunjica. Traka za kosu je obavezna kao i zenstvena poza u kojoj je Dunjica na svom avataru.

Odlicna ideja mali prste. Pobednica (ili pobednik) kao nagradu dobija veceru sa mnom i pravo da mi se u svakom trenutku obrati za modni savet ili da me pita koja su najfensi mesta u gradu za izlazak.

Tri cike ocenjuju slike devojcica...i decaka. :)

"Sve sto treba da uradite je da se obucete kao Dunjica, izgledate kao Dunjica i razmisljate kao Dunjica. Onda se slikate i posaljete sliku na konkurs."

Ево једне моје фотке од пре неки дан... Волим да учестујем у избору за Мис...

http://vukajlija.com/avatars/0000/2631/test.jpg

А кад ме одаберете, ја ћу да се залажем за мир у свету и да будем амбасадор добре воље...

čika surovi, čika gvozdi, čika maliću, sram vas bilo!
to je pedofilija jednom rečju, tužiću vas za kršenje ljudskih prava, a sine nobilis će mi biti pravni zastupnik xD

Samo da kazem da su Gvozden i Surovi izabrani u ziri mimo svoje volje, cak ih nisam ni obavestio.
@Marijana - lici :D

@Christine - bila bi pedofilija da je uslov da ucesnici moraju biti goli na slikama.

Dakle ovako se postaje poznat. :) Zamislite da ova likuša dođe na Vuku i provali koliko je popularna. Tad bi tek bilo zabavno! :)

A je l' mogu muškarci da se obuku kao Filip (a.k.a. Dunjin dečko)? :)

U jbt. Vatrogasci mnogo kasnili u stan ove skroz desno. :s

ja glasam za kvarcovanog JTU-a!!! (ako se glasovi članova računaju)

Ja sam stvarno ocekivao da ce ovde bar neko okaciti svoju fotografiju u Dunjica pozi. Avaj!

nismo toliko hrabri.

Još jedan neuspeli pokušaj da se iznude fotografije. (pogledati, takođe, galeriju čanova). :)

aje kad ste već rešili da me zajebavate, onda stvarno, kako mali prst reče, samo prave slike u pozi u kojoj je dunjica. Ima li ova klinka šanse da zajebe i milku canić?

u chemu je razlika izmedju Marijane i Dunjice,odnosno izmedju njihovih slika?

ponovi to što si napisao, pa onda donesi zaključak ko je marijana a ko dunjica :D:D:D

Ja ću da okačim svoju sliku, samo treba aranžman da uradim.