Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Хвала. Је л' хоћеш да те банујем сад?

  2. Па ако је то начин да частиш за принову, ондак океј.

  3. Jašar Ahmedovski6 months ago

    Orce je bio i ostao kralj i velik nas Makedonski patriot, on je pokazao na ovaj spot da je veran makedonac do grob, to je to..Jasar.

  4. Malopre sam to radio, imao sam 26, ali par pitanja sam odgovorio tačno jer sam pre neki dan bacio pogled na spisak odgovora, neko na fejsu je postavio odgovore na nekoj grupi. Realno bih uzeo možda dvadeset i nešto, možda 22-23.

  5. Uradio sam na brzaka, a nisam ni chitao detaljno, niti se udubljivao, a i zaboleo me stomak, pa sam morao na klonju i imao sam 20, jbg kazhu elita.
    I plus studiram Megatrend.
    A i pitanja su glupa mnogo, ova shto nisam kobajagi znao, u stvari bzvz, ova shto sam znao dobra pitanja bash.
    Pozz

  6. 18. i jos mi kaze da sam elita lol

  7. ali par pitanja sam odgovorio tačno jer sam pre neki dan bacio pogled na spisak odgovora

    Isto. 22 imam

  8. Vaš rezultat je: 20
    Vi ste elita!
    Najuspešniji kandidati na testu opšte informisanosti na Filozofskom fakultetu u Beogradu ove godine su imali od 18 do 23 tačna odgovora.

  9. Esam informisan, zato sam apsolvent već 3 godine....

  10. Jebo te ovi glumci jedva dočekaju da neko od njih mandrkne da mu drže govore i seru onako dramatično sa uzdasim, i melanholijom, sjetnim pogledima, jebem im majku licimursku

  11. 19. nije lose obzirom da se neka pitanja nikako ne mogu svrstati pod "opsta informisanost"

    tipa

    sta je tutu ili packa.

    jos jedna stvar koja me nervira jeste poznavanje imena reditelja i pisaca, to mi toliko ide na kurac da je nesto neverovatno.

    odgledao sam 100 epizoda serije "mucke" i trenutno ne znam kako se u seriji zove drugi deda (jedan je alfred). za milion dolara ne bih znao pravo ime del boja. kako bi onda trebao da znam ime reditelja filma koji sam odgledao mozda jednom???

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.