Podijeli sa Vukajlijašima

  1. LOOOOOOOOOOOOOOOOL

    http://s17.postimg.org/edr37lq4f/Untitled_1.png

    SUTRA ODBAN,
    NEWEER ENDING ZHURKA

  2. i sutra ce opet biti banovan lolo

  3. Rasni rekorder. Kako vreme leti kada njega nema na forumu

  4. http://srbin.info/2014/07/15/71-tajna-koju-jevreji-brane-zivotom/
    текст нисам прочитао цео, али мирише да кида, али коментари ЈЕБУ МАЈКЕ!

    ево један привју:

    Verovatno se radi o reptiloidnoj rasi, koja je iz rajskog vrta pala na zemlju. Potomci iste one zmije, po predanju, koja je Evu navela na greh-jabuku. Jer je ta zmija bila najljepše stvorenje u raju ali posle grehopada ju je Bog kaznio... Ili Bogovi, jer u Bibliji stoji : "da načinimo čoveka, po svom obličju, kao što smo mi..." A crkva to prevodi u smislu kao Anđeli sa Bogom a ne više Bogova... Taj pisac Ajk je svestran i jak u tim pronalaženjima zavera, a to nekome odgovara, jer onda deluje a mi mislimo glupost i izmišljanje...Kao što je pisano : "ko ima uši neka čuje..." Ili neka ih češka kao što reče P. Pavle (+).

    едит: о боже шта је ово, делује као да је отворена тема на вукајлији да пишемо небулозе намерно:

    Хитлер је из фамилије РОТШИЛД иначе никада не би дошао на чело Немачке.Искључиво је убијао праве јевреје Сефарде а не Ашкеназе који су били ХАЗАРИ.Прочитајте Дејвида Ајка и биће вам све јасно.А ови што би да заваде Србе и Бугаре и да ратују за интересе ИЛУМИНАТА,нека још једном прочитају текст !

    ИЛЕРМИНАТИ ЈЕБЕМ ТИ ЋИВОТ ЛОЛО

    ЕДИТ 2:
    <!><!><!>
    ДА ЛИ ОВО СТВАРНО ЧИТАМ ЧЕКАЈ?

    Jos jedna reptilska podvala i laz. Jevreji ne vladaju svijetom, niti su oni neki odabrani narod. Oni su ( jevrejski narod ), kao i svi ostali ljudi i citava planeta Zemlja, obicno roblje. Covjecanstvo i nasu majku Zemlju, vec hiljadama i hiljadama godina, bukvalno u najtezem ropstvu, drze drako bica, ili reptili kako ih zovemo, iz visih dimenzija, preko hibridnih ( ukrstenih ) loza ( dinastija, kraljevskih i porodicnih ), maskiranih u raznoraznim tajnim drustvima ( balegarima ) Neke od najmocnijih, danas su Rotsildi, Rokfeleri, Vindzori i mnoge druge hibridne nakaze, od kojih su mnoge jevrejskog porijekla, ali to sa jevrejskim narodom, nikakve veze nema. Njima ni jedan pripadnik ljudske vrste nije nista drugo do, kako posprdno kazu "goja", nize bice, sluga i izvor energetske hrane ( satanisticki obredi i rituali ). Da ne duzim, oni otvorenih umova, sve ovo i kompletnu istinu o visemilenijumskom, nasem robovanju, mogu saznati, sad vec iz bogate literature i meritornih izvora i svjedocanstava koja nam kroz ljudske medijume otkrivaju predstavnici drugih civilizacija, prisutnih na Zemlji, koji nam pomazu u borbi sa ovim zlom. Jedan od njih je i David Icke, kroz koga nam saopstavaju, najsiru, najsveobuhvatniju i najdetaljniju sliku uzroka i posljedica stanja u kojem se danas nalazimo. Te knjige, sistematicno i sa paznjom treba iscitati. Sve. Naravno da sam svjestan da je ovo, izreceno, jeres i budalastina, za mnoge, ali isto tako svjestan sam i koliko je jos uvijek ljudi spavaca, porobljenih umova. Na srecu, sve ih je vise koji se osvijescuju, a kad ih se osvijesti dovoljna kriticna masa, oni su gotovi. I toga se plase. Istina oslobadja i ne plasite se nje. Njih je malo, a nas je mnogo. Kad se vratimo svojoj Bozanskoj prirodi, svo zlo na zemlji ce nestati. Sustinski, to je jednostavno. Pitanje je samo, vjerujemo li i zelimo li to dovoljno snazno? Ako je tako, sve mozemo. Ako nije, e onda i dalje robujmo.

  5. mislim da sam upravo skontao teslinu teoriju o besplatnoj energiji i kako ukrotiti grom, ima mnogo veze sa frekvencijom i zvukom...mozda sam genije

  6. рифреш за ово горе. невјероватно.

  7. Rasni, dobro došao!

  8. Bolje vas nasao.

  9. Rasni, twoja riba mi je pusxila gowno.

  10. Manijače, ovaj blog je ostrvo zblagom.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.