Podijeli sa Vukajlijašima

  1. без обзира чаче, то су једни од најпознатијих листова на свету који читају милиони, а пре свега је реч о томе како им дозвољавају тј. како их ложе да пишу ово. мисим нормално да ће то да раде, него ето, ко их јебе.

  2. Britanci ubili bar milijardu ljudi, pljačkali, kolonizovali i sad oni pričaju nekome? Jedva čekam da se raspadnu, ako bog da, Škotska ode u septembru, a s njom i nafta na sjevernom moru. Hvala Sotoni što se konačno vraća kući. Ružna nacija ne smije imati ljudska prava.

  3. Mediji su govno, treba ti par sati i jedno 10 izvora da bi skapirao šta je tačno, šta je preuveličano, šta je laž, ko, šta, gde, kako. Ko god o nekoj temi čita ili saznaje iz manje od troje novina, taj je debil.

  4. Ма чим је пао тај несрећни авион, одмах сам се поздравио са истином. Две највеће светске пропагандне индустрије ће једине располагати са информацијама из прве руке, тако да курчина.

  5. Mislim da ljudi mnogo jedu govna, pogotovo sa onim da avion liči na Putinov, kao da oni gađaju strelama sa 100 metara pa ima veze da li liči. Kad je avion na 10000 metara i gađaš ga raketom koja je navođena radarom, može da bude kakav god. Drugo je da optužuju Amere da su namerno srušili, što je isto glupo, jer je jako blizu Rusije, koja može da ima informacije ko je i kad ispalio raketu, previše bi bilo lako dokazati da nisu Rusi, ako bi to hteli.

    Najrealnije je da je ovo ruski "false flag" jer im ponestaje razloga da se mešaju u Ukrajini i skoro svi su protiv njih. Treba im neki razlog da ostanu tamo i ovo im daje legitimitet.

  6. Ko god o nekoj temi čita ili saznaje iz manje od troje novina, taj je debil.

    Амин.
    Читајте бар четворо новина злололо.
    Не, озбиљно, већина људи прво не знају како да филтрирају информације којима располажу а, друго, не посвећују се озбиљним темама на начин на који оне захтевају да им се буде посвећено како би биле схваћене како треба- озбиљно. Као у случају Харп антена, довољно је било два узвичника у Куриру и појава стеница попут Дејана Лучића ''човека који зна'' и осталих ''стручњака'' да људи одма изнесу ТВРДЊУ како су нам неке антене криве што је клима поремећена.
    Информатичко доба је, поред великог броја појединаца заиста заинтересованих за проширивање својих знања и видика и посвећених сопственом усавршавању, донело и процват ботова који све узимају здраво за готово и који, у том случају, нису ни морали да уводе нет у кућу но су лепо могли да се прошетају до киоска и да касније бар имају новина за потпалу. Ново време, исто срање:
    https://www.youtube.com/watch?v=JRc_jFt6cJo
    ЕДИТ: сад ми паде напамет- да нису увели нет, како би иначе бесрамно мували клинке лолололол

  7. Иначе, много је тешко знати који је авион у питању.
    http://www.flightradar24.com/45.17,18.96/5

  8. Виђе авијуна ка' комараца

  9. Синоћ сам заборавијо да погледам који педер слетје сваке ноћи око један, АЛ ВЕЧЕРАС ЈЕ МОЈ, А ОНДА, ЕВАКУАЦИЈА БЛОКОВИ ДОЛАЗИ ВАМ ШЕСТО ТОНА МЈЕТАЛА У ЛАКОМ ПАДУ!!1113

  10. Znam da mi i nije baš neki stav, ali u ovakvim situacijama sam siguran da nema teoretske šanse da se sazna istina i ko je oborio avion. Odavno sam odustao od toga da pokušavam da provalim ko je to uradio čitajući novine i tako razne neke "proverene" izvore.

    Činjenica je da će svako izveštavati vukući na onu stranu za koju je, a svako će i verovati da je kriv onaj čiju stranu ne podržava.

    Podržavam Rusiju ovde svakako, ali ko zna, možda ga je Putin lično oborio. Kako ja to mogu da znam. Možda su i Aeri. A možda su i Ukrajinci. Jebem li ga.

  11. J a podržavam Rusiju 1/1.

    Provali ovog skot
    http://s29.postimg.org/4sqmy3h6f/Capture.png
    Kuvaju gamad

  12. Mada jasno je da ga zapad tera u sukob i da ga non-stop provociraju kako bi uterao svoje tenkove tamo, jer bole ih brige, oni su kući u Amerikama i Engleskama i neće oni ginuti, a treba im opet neko da svaljuju svašta na njega, jer od kada Rusija kulira, prilično jasno je i njihovim narodima da je Amerika broj 1 negativac u svetu.

  13. Svejedno ko je oborio, pitanje je zašto? Ko zna da pogodi avion na 10.000 metara, taj zna i da prepozna da li je putnički ili vojni. Znači da je oboren namerno. E sad, dvaput za nekoliko meseci misterija malezijskog aviona? Šta je u stvari problem sa tim njihovim avionima? Slučajnost?
    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2697293/From-CIA-assassination-cock-nefarious-Illuminati-involvement-The-MH17-conspiracy-theories-doing-internet-rounds.html

  14. Nemojte Daily Mail da postavljate, to je kao da bez zajebancije kačite Blic ili Kurir, ili vaseljensku ili srbin-info.

  15. Čudno je kako se za prave zavere uvek jave pravi ljudi, neki ozbiljni političari, oficiri ili slični i ispostavi se da zavera nije bila zavera nego normalan geopolitički plan, dok se za kretenske zavere uvek javljaju ludaci i pseudonaučnici, vidovnjaci, lokalni "razotkrivači istine" i slični. Recimo normalne zavere su Tonkinški zaliv, Zaliv svinja i slično, dok su HAARP, (ne)sletanje na Mesec i slično gluposti.

  16. Čudno je kako se za prave zavere uvek jave pravi ljudi

    Луди Чак

    :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.