Prijava

Hezno ne govori Srbijanci nego Srbi iz Srbije. Jednom su mi objasnjavali da je to Srbijanci drugosrpsko sortiranje.

Srbijanci - zvuci kao neki srpski ganci

Srbijanci je fazon komunisticho/ustashka odrednica za sve srb iz srbije da bi se sveli na

P A S H A L U K
A
S
H
A
L
U
K

srbijanci su najgori srbi

hrvati su najgori srbi

Plidui cistokrvni srbi pobegli od turaka na vreme (asimilovali)

Plidui ex-srbi kojima se svidio islam + pogodnosti pod turskom cizmom koje su prvosrbi htjeli da prešaltaju na krscanstvo opet ali ne dadoše se plidui i pod pritiskom stvoriše svoj identitet čime dodatno uzrokovaše bijes i gnjev true prvosrba

Jel ovako nekako caro?

Prekinite o pripadnosti.
Mrzim sve pripadnike, protivnike ili pristalice bilo čega.

Ma šalimo se malo, nema ljutnje drugari smo

Pa konkretno za uspeh islamizacije naroda u bosni zaslužan je neuspeh rišćana da je temeljno pokrste, i prisustvo razuðenijih sekti poput bogumila

Hezno ne govori Srbijanci nego Srbi iz Srbije. Jednom su mi objasnjavali da je to Srbijanci drugosrpsko sortiranje.

pa srbijanac znači čovek iz srbije, to što su svojim ponašanjem nabili tom terminu negativnu konotaciju nema veze s tim. ista diskusija kao cigan/rom

a oni nas što zovu crnogorci i bosanci čitav život nikom ništa a

ja ako pričam o nekom i kažem Srbin on može biti i iz Pljevalja, a ako hoću da naglasim da je čovek iz Srbije moram reći srbijanac , drugi termin ne postoji

ima drugi termin naravno, u pitanju su

G E G U L E
E
G
U
L
E

a oni nas što zovu crnogorci i bosanci čitav život nikom ništa a

Pa kad ste sami hteli neovisnost eto vam je sada

ne mož se jebete i da vam ne uđe

pa dobro i vi ste htjeli vučića sendvičari

Svi srbi nikom ponikoše

xe xe šmokljo mala šala ljubi brat