Prijava

E da, takođe je nesvakidašnje da će dokoni i osvedočeni prevaranti nekom prilikom otvoriti ginisovu knjigu rekorda u potrazi za jeftinom kartom do gmizavičjeg mozga lako impresioniranih masa

U vidi ovo - rekord za najgluplji haiku samo tri reda i 17 slogova

U vidi ovo - najveći bukake ikad samo 99 učesnika

Evo ja stoti
Musavi mujane moj
Po glavi tvojoj

Da, plivanje pod ledom, trcanje maratona na minus boga pitaj koliko i sl su bas jeftine karte, sigurno bi to svako mogao, jebem te u usta autisticna

Jos jedan u moru dokaza da su drugosrbijanci jedini nizi oblici zivota i od SNS botova

Vidim ja da je lecenje moguce isklj u drzavnoj ambulanti vrata br dva

Sto je sig sig je

Meni stvarno drago što pojma nemam ko su ta imena koja nakačite ovde pa se izdovaćate međusobno ko izmučeni psi za kosku

obj i ja za ovog nemam pojma al vrv mos cujes x nekih novih stvari za razliku od klasik mejmuna

miroljub lecenje>lecenje kod mainstream strucljaka

vec znam da je dobar cim vidim recenzije

neke tehnike disanja sam vidjao ranije

https://www.youtube.com/watch?v=OSthRFy38yg

evo ga u teslijanskoj opremi rispektara

Pre bih dao Miroljubu da mi vaspitava porod nego ovom ublehašu

Ma nije valjda tolika kriza taj wim hof

Kurtonko najobičniji… holanđanin

miroljub lecenje>lecenje kod mainstream strucljaka

Sto je najveca fora, nema veze sa Miroljub fazonom, lik ne samo da ne negira mejnstrim nauku, nego sam ide po institutima i cima ljude da rade istrazivanja, da da sto bolju naucnu pozadinu.

Znas kad je i Vice, koji je leglo mejnstrim debilizma i pederluka, opet radio dokumentarac o njemu

ehh kad jednom kvislingu kao što je presretach nešto nije po volji što se tiče ovog germana

ima tu nešto

pogledao sad ovo kod amidze, odlicna emisija, posle odradio vezbu navodjenog disanja odlicna stvar i skinuo aplikaciju. jedino me brine ovo sa ledom al ladno tusiranje to se vec zna da je top

od sad redovno radim alkaliziranje krvi da ne budem kiseo to mi treba

tacno sam osetio taj momenat kad u toku vezbe ne treba da dises minut ipo kad umire mejmun najjaci utisak

Neovisno o Wim Hofu, ice bath je zapravo štetna stvar iako zavisi od vremenq provedenog u njemu i čestom ponavljanju

Ko god je u treningu/fitnessu/bodybuildingu zna da je sada čest trend: hladan tuš a ja kao perspektivan mladi plivač nekada u osnovnoškolskim i srednjoškolskim danima, tuširao sam se hladnom vodom svaki dan bukv i nisam vidio apsolutno nikakvu prednost toga. Nikakva energija, antidepresiv, bolji osjecaj mi nije donosilo to. Jedino bi mogao izdvojiti imunitet ali obzirom da sam bio mlad i fizicki aktivan, nisam bio bolestan svakako.

S druge strane, ice bath negativno utiče na plodnost kod muškaraca a to najbolje znaju ljudi odrasli na najhladnijoj rijeci na svijetu - Neretvi

Ne znam sta ti cudno tu Jovo, gomila domacih vlasnika marketa/derikoza ne dozvoljava da radnici sede za kasom. Plus ima i do sefa smene (citaj:sefice), koja za najmanje gluposti/animozitet prema radniku kaznjava iste oduzimanjem stolice. Sljam, licno video

konačno i plidu nešto pametno da kaže, koliko ljudi u bodibildingu se sad kune u hladan tuš, ja brale neko vrijeme pokušavao i apsolutno ništa teraj ga u kurac. sad dođem kući istuširam se toplom vodom opustim se skroz, nešto čalabrcnem pa možda i odspavam, dodao sam više mišića nego svi ti probavači internet metoda koji misle da treba samo da šokiraš organizam što više. nije brale nego treba da ga odmoriš kad si kući, ne da dubiš na glavi

Meni ladan tuš prija. Tzv škocki stil kreneš od toplog i onda postepeno krenkuješ ladnoću do kraja

Al ne bih tvrdio okolo da mi je nešto poraslo ili poboljšalo se od toga, samo prija