Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Коронавирус је и даље са нама, а број заражених је у порасту. За то је одговорна подврста омикрона - флирт
    објава РТСа
    ахахах ФЛИРТ

  2. uh kako bi sad voleo da sam uzeo dve tri vacine da budem stosono kaze zasticen i da ne sirim dalje

  3. да сам узо 2 3 вакцине могао би лагано на протесте не би ме били жандари

  4. u grckoj je dominantan sad taj flirt soj, ocekuje se veliki talas kace nasi vrate sa letovanja da nam prenesu tu bolestinu a ne bi bilo nista da su isli na odmor u

    S O P O T
    O
    P
    O
    T

  5. у пољску у сопот

  6. https://www.youtube.com/watch?v=K3rtfCrxQN0

    gluperda nije znao da je dua vezana za moj radijator

  7. Аха Дуа се бави трговином људима па добро то су ти шиптарски послови

  8. Gledam milioner srpski i sad neko pitanje vezano za superheroje kad dole ponuđeno

    H O K A J
    O
    K
    A
    J

    I sad reci ti meni Šmokljo da engleske izraze treba pisati kako se izgovara. Hokaj, zvuči kao neki šiptarski superheroj.

    Zar nije ljepše HAWKEYE ?

  9. Oko sokolovo najlepse, kaki bre hawkeye?

  10. Bosnjaci i hrvati bi pre na engleskom pisali samo nek nije srpski

  11. Soko okolovo

    Pa svidja mi se i ta verzija galantni ali kad vec koristimo englesku riječ, što je upropaštavati toliko da je ne prepoznaš na prvu uopšte

  12. Još jedna nedoumica iz večerašnjeg milionera;

    Jel stvarno kažete “Igra prestoLa”?

    Mislio sam da se na ekavici kaže “prestoLJa”, jel jednina te riječi PRESTOLJE ili PRESTOL ?

  13. Igre prestola je prevedeno kae se presto

  14. Prestoa, (fra) prèstois

  15. kae se presto

    Onda okej, pardon

    O K A Y
    K
    A
    Y

  16. ovo prestolje ti zvuci 1/1 ujkanski

  17. Prestolje i valjda - dva melkova neprijatelja

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.