
Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).
Skodin blog · 04. Septembar 2010.
hahaha, ma kad me neko proziva, odma mi notifikacija stiže :D
ja sam ova klasicna metroseksualna gejstina.... ne pijem skro nikad, osim kad su izlasci u pitanju, imam hidratantnu kremu, jebiga suvo lice imam uvek, seks, tu je negde, manje vise sve pogodili....pezos gejcina. A svejedno bi vas nalupao 85% muskih sa sajta hahahah
smanji malo procenat, ovi što ih ja znam su svi opake njuške :)
Ili oni nabildovani likovi što imaju istetovirano pola zoološkog vrta po tijelu, prosipaju neka muda (a stvarno imaju muda, al i pomućenog razmišljanja, to je taj tip ljudi što bi te zbog pogleda u kafić ili u saobraćaj izbo, tek tako, jer je u mogućnosti da bude faca) a uđeš mu na profil na Fejsbuk a tamo sve pršti od ljubavnih statusa.
Ja sam ništa. Tako mi je najljepše, jer kad se izjašnjavaš da si neko ili nešto onda moraš to i da budeš, bar bih ja morao jer ne volim da lažem (nije da nikad ne lažem, samo ne volim), a kad si ništa onda ništa i ne moraš da budeš.
Ovo je tako zajeban komad filozofije da bih ga radio stavio na profil. Najbolji tekst danas...
http://www.markoworld.com/wp-content/uploads/2011/05/applause1.gif
http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4
da se razumemo, nemam ja nista protiv pedera. oni su mi kul, iskreni prema sebi.
ali ovo polu gejstvo, stavljanje picke u nebesa, i ostalo. nije problem u kremama i pedikiru, jebo ih pedikir, problem je u pickastom ponasanju.
taman smo zaboravili na njega i ti ga reklamiraš
priznaj da si njegov zastupnik za marketing na Balkanu
:(
Ja mislim da ova tema ne treba da bude u aktivnim. Dosadna je.
Snaga Meśine riječi me privukla ovdjekarce. Bruce, dijelim mišljenje.
Kakav je klinjo
http://www.youtube.com/watch?v=id8SrfDLvts
Na koju foru je klinja preživeo
Ovoj ribi prešo preko nege leži ko zaklana a ovom preko glave i odma se diže haha
EDIT Da ne ostane da dnu stranice
http://www.youtube.com/watch?v=id8SrfDLvts
ahahaha to
i ona će kukati mjesec dana o ovome a klinca boli kurac :D
Jebo mater vrtim deset puta i dalje mi nije jasno
od čega je trag? Bara ili krv..? Al ne vidim da neko krvari..
Ma montaža, nemoguće ovo
Budale jedne, ustalo je usled naleta adrenalina, mogu da se kladim da je dete palo u roku od 5 sekundi- verovatno nije ni zivo.
Mali je Bosanac, 100%
To stoji za adrenalin ali ima i izvještaj:
Inače, bilo je u Brazilu.
Djeca su elastična dosta, a kontam i da je dno automobila vuklo dječaka po trotoaru, ne dozvolivši da točak dođe do glave i vrata. Kad je naišao na babca, automobil poskočio i mali izašao nepovrijeđen. Puno sreće u nesreći. Tako mi se čini, šta znam.