Podijeli sa Vukajlijašima

  1. prc, kucam otkuće, pun mi kurac politike od jutros sam pozvao milion sigurnih glasova da izađu na izbore...

  2. Kurir još juče imo rezultate izbora al nisu teli dobjave, poštovali izbornu tišinu

    20.31 - Na do sada obrađenih sedam odsto biračkog tela SNS osvojila više od 50 odsto glasova, nezvanično saznaje Kurir!

  3. to su zvali nas da pitaju :)

  4. LDP nikad dalje od crte

  5. Šta je ovo danas. Krim postao rusija. Srbija postala Napredna Srbija. Ukinulo XP (ja sam ga najebo).

    http://www.b92.net/tehnopolis/softver.php?yyyy=2014&mm=02&nav_id=812133

    Kakav ponedeljak, otac ga jebo, da ga ne jebo.

  6. Прика нема више виндовса икс пе. Од сада само виндовс седам.

  7. Ima, ali će se oni ponašati kao da nema. Neće dorađivati, povećavati "bezbednos", i sl. Ali će i za 10 god. moći da se skine i instalira. Ko igricu kad imaš, recimo ja dan danas imam Commandos 1 igricu, izašlo još 4, i ovi iz EIDOS - a keca ne računaju da postoji, a to ne znači da ga više nema. Nego jednostavno, nemaju vajde da se bakću više sa tim, pa misle, koji će nam kurac.

  8. Bio da završavam neku papirologiju danas i suprotno uvriježenom mišljenju da su birokrate govnari, to nije istina. Granjka laže. Svi su bili vrlo ljubazni i slatki i objasnili su mi sve potanko kao malom đetetu.

    Samo ja da se pitam ja bih ekološki osvijestio birokratiju. Umjesto papira koristili bi se tablet računari. Da dok čekaš ubijaš zmajeve i šiljiš raketu na seks bombu.

  9. Samo ja da se pitam ja bih ekološki osvijestio birokratiju. Umjesto papira koristili bi se tablet računari. Da dok čekaš ubijaš zmajeve i šiljiš raketu na seks bombu.

    nijesi u toku, to se uvodi od iduce godine. a sada mozes naruciti sve papire da ti donesu na kucnu adresu.

  10. Ne znam, nisu Milo i Krivokapić ništa tvitovali o tome.

  11. izadji iz kuce malo, jadan. oli na kafu?

  12. Evo samo da pitam majku može li me odmijenit na internet.

  13. ok. a za ono idi na dokumenta.me

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.