Prijava

Je l' ovo neka zajebancija, tipa Njuz?

Јесте Лери, ево га ориђинал, добро посеравање по усташама, нема шта.
http://www.news-bar.hr/vijesti/zanimljivosti/odrekao-se-roditelja-kad-je-saznao-su-srbi

Јбт, погледај коментаре, људи стварно поверовали у ову зајебанцију.

Idem okolo po gradu tučem žene pa im ližem pičke

MA JEBEM JA MATER SVIMA NJIMA!

занимљив клип о неутронским звездама, погледај

E do jaja, sad stigoh kuci pa sam pogledao. Znao sam nesto malo o neutronskim zvezdama, ali nisam znao ceo proces kako nastaju, a i kolko vremena i koliko etapa ima jedna zvezda kad pocne da ,,umire" ... Interesantno...

https://www.youtube.com/watch?v=Q2D_liQJETo

Потресно, нисам издржао да гледам више од 10 минута..

Jebem ti zivot, sta rat nacini od coveka, da moze nesto ovako da uradi...

Потресно, нисам издржао да гледам више од 10 минута..

Ако ниси гледао, погледај документарац "Југославија у рату 1941-45", посебно епизоде о НДХ. Има делова да ти се желудац преврне.

Ако ниси гледао, погледај документарац "Југославија у рату 1941-45", посебно епизоде о НДХ. Има делова да ти се желудац преврне.

Nema potrebe ići toliko daleko. Dovoljno je pogledati tvoje maloumne postove i mazohizam je zadovoljen.

Jebo majku jest mi nešto krenulo sa ženama. Eo, ima ta jedna cura,radi u restoranu ko kuvarica. Idema ja često tamo jesti, ali nisam nešto ni obraćao pažnju na nju previše, zdrao zdrao eo ti krompitrusa koliko je toliko fala dovidjenja, kad je jednu vce nisam mogao prepoznati u gradu, nije jadna imala kud pa sa mnom za astal, ja počnem muvati, kaze bolan ne bio ja tebe znam, ti si onaj što uvijek krompirušu naručuje, mene sramota đe se tako nalijo da ne mogu poznati. Poslije se ja malo počeo raspitivati porgledo sliek na fejsbuku, kaka je to mačka ljudi moji, pa ono je zlo. Ima i plave oči. Cura seosko dijete, nema vremena zjakati po gradu, ustajanje rano fazon i vikendom, mora se radi na elu. Malo stupio u kontakt, odem na onu krompirusu, krompir sjeckan na kockice, ispod sača... Majke mi svako jutro kontam kako dobro prođem kad za dvije marke dobijem krompirusu i njen osmijeh.

Rekao sam ovo i njojzi, otad mi se i ne javlja, ali boli me kurac idem opet na krompirusu, upratio sam joj smjene.