Prijava

pisi propalo....cim joj stavis do znanja da si zainteresovan za nju odma te obrise sa spiska kao potencijalnog jebaca

Kako dobar natpis za majicu

Jebo majku jest mi nešto krenulo sa ženama.

U pravu si, a ne bi ja da nije krompirusa onaka

HAhahah, realno.
Ali, bar je krompirusha izvesna

Vjerovatno sam edini čovjek koji jede krompirusu za šankom. Odem, nataknem se za onaj pulet da sam blizr nje, ona radi, prebacimo pokoju majke mi se odmorim, ne filozofira cura ko ove sa fakultetom, sto oce budu gospodje, tekuća pitanja, jel umorna ima li plate, kako ljetina, jel stigla sve pokositi i tako to i kaćemo se viditi i vidimo se sutra

pisi propalo....cim joj stavis do znanja da si zainteresovan za nju odma te obrise sa spiska kao potencijalnog jebaca

A, pa neeeemoj taaaako, prvo treba malo da ga vuče za nos, pa onda sve ovo što si rekao. ♥

ne filozofira cura ko ove sa fakultetom, sto oce budu gospodje, tekuća pitanja, jel umorna ima li plate, kako ljetina, jel stigla sve pokositi i tako to i kaćemo se viditi i vidimo se sutra

Jao kako si me sad podsetio kakvo sam ja govno od čoveka... Jedna cura iz razreda mi se uvek javljala, iako se nismo nešto previše družile, ona je baš jako pametna, ali NIKAD nije smarala sa tim filozofskim glupostima, osim ako je ne pitaš ne bi saznao koliko zna, jednom sam se zaprepastila koliko je znala o načim običajima. I tako mi se javljala i slavu čestitala, i rođus, a ja ništa. Sam sam se setila kacam je videla ponovo posle sto godina i bila se ona baš oduševila. Inače sam u srednjoj mislila da me namerno zajebava kate lupi po dupetu zato što je ona tamnoputi, atletski tip gospoje, blago njoj, jebem joj mater, a ja sam tipični bledi vampir sa masnim tkivom oko dupeta. Jebeni srednjoškolski kompleksi. Nemojte to da imate, život će vam biti lepši. lel

Sam sam se setila kacam je videla ponovo posle sto godina i bila se ona baš oduševila.

Ide tema u bukmarks.

Ma navikal cura na rad, isti joj kurac radila 8 sati oko kuće ili urestoranu kad joj je tako oduvijek. I nije me briga što cujem kako oni didovi komentarisu, vide jest mali osvojio ne odmiče od ove brašne... Osjećam se ko mali Zoran kad prati jasnu kuću samo što je jasna ispala drolja, ova nije, ne da prići sebi , rosa salvahe šro se kaže, kad sam se raspitivao malo, vele ljudi dačleko si ti momak doguro, ta neće progovori usovna da bog dragi sačuva, i to mi daje snagu da nastavim.

i to mi daje snagu da nastavim.

Ako! Srećno sa curom.

Ide tema u bukmarks.

Da, i mene sad tu nešto kopka i tera na malo dublje razmišljanje. lolo

gotovo kazem ti... u trenutku kad je flert dostigao najveci vrhunac trebao si da se povuces...
na primer dodjes, al ne sednes za sank nego negde dalje, a njoj se samo javis onako cisto bezveze... nek se pita onda ''jao jel tako ocajno izgledam danas kad nece da me pogleda''

onda vec oprobanu tehniku o kojoj sam vec pisao mnogo puta, pozoves je na pice u centar, i kazes da povede neku svoju drugaricu, i kad sedente za sto ti ga ispod stola izvadi i pocni da ga masiras i gnjavis i da gledas bez treptanja u njenu drugaricu dok to radis....onda ce njoj da proradi ta zenska zavist i htece odma da se takmici sa drugaricom koja ce te pre osvojiti i eto...em ces je jebati, em ce se mozda tako zaljubiti u tebe...
ovako je totalno obrnuto, zaljubices se, a zaobilazice te kao kerece govno na ulici

To pezose, konačno nešto konkretno.

Neće to mrljo na dobro izaći, čim je seosko dijete zna cura garant šta valja. Pa sad ovako, ili ćeš da se izbedačiš kad nađe nekog međeda da je voda okolo ili već ima nekog međeda koji će da te uštroji makazama za ovce ako načuje da prečesto jedeš krompirušu, ako znaš na šta mislim.

Što kažu naši stari, 'krompiruša - nje se i bog gnuša', jes ukusna, al nije nikad donela ništa dobro.

sudeći po izjavama mojih roditelja, teško da može veći međed biti od mene.Kad sam alab ne te cure s

A nisam mislio međed po navikama jebogati, već po gabaritima :)

Nema potrebe ići toliko daleko. Dovoljno je pogledati tvoje maloumne postove i mazohizam je zadovoljen.

Види га безмудаш Бушидо. Ти курца немаш па се иживљаваш издркавајући се преко тастатуре. Не знам само каво ти оштећење мозга имаш, али није ми јасно да човек наводно који ради у инострантву (у Шангају) и не прима плату од ове државе, уместо да га брига за људе овде, да иде и да јебе Азијаткиње, да буде задовољан што је на неки начин успео у животу, долази овде и једе говна својим малоумним постовима.

Ти мора да вучеш неке жешће трауме из детињства и пубертета па их приписујеш другима (као нпр, она прича о твом измишљеном другару, Супер Дачи, а тај павијан си уствари био ти јер то личи на тако несрећно створење као што си). Трипујеш да си интелигентан, а уствари си обичан штребер који дошао до факултетске дипломе па мисли да је Бога ухватио за муда, иако имаш коефијент ителигенције испод 100, тј. испод просека па своје комплексе због мањка интелигенције покушаваш да надоместиш хејтовањем користећи често гомилу израза које ни сам не разумеш да би деловао паметан. И тражи од Каизена да ти промени надимак. Немаш ти појма шта значи реч Бушидо. Да, ти јеси човек са визијом, и то не са једном него са више њих као и сваки шизофреничар. Зато одјеби, нижи облику живота.

али није ми јасно да човек наводно који ради у инострантву (у Шангају) и не прима плату од ове државе, уместо да га брига за људе овде, да иде и да јебе Азијаткиње, да буде задовољан што је на неки начин успео у животу, долази овде и једе говна својим малоумним постовима.

dolazi ovde da kenja zato sto tamo nije uspeo nista, i tamo se kotira jednako kako se kotiraju cigani ovde kod nas....al koji je to kurcev argument da ako neko ode odavde nema vise nikakvo pravo da prica o bilo cemu vezanom za srbiju?

'Ајде, бре, пусти будалу. Он да зна колико је Даунов синдром тешка болест, да је икад прошао поред особе са тим синдромом, да је видео колико су то немоћне особе, да су као биљке, не би никога назвао дауновцем. Само особе са малим коефицијентом интелигенције и са озбиљним психичким проблемима хистерично друге овако ословљавају.

al koji je to kurcev argument da ako neko ode odavde nema vise nikakvo pravo da prica o bilo cemu vezanom za srbiju?

To ti je ona fora da crnac ima pravo drugom crcnu da kaže 'maj niga' a belac nema.