Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Cesto, veoma cesto, cesce nego sto bih voleo da priznam, zaboravim sifru i lozinku svog Vukajlija naloga (palm over face).

  2. Срећан ми други рођендан.

  3. Срећан ти други рођендан.

  4. http://www.youtube.com/watch?v=kuIhoCosdf4&feature=related МОРА ДА ПОДЕЛИМ БРОЛА С ВАМА. БРОЛЕ ТЕБЕ ЖЕНЕ ВОЛЕ!

  5. Због таквих наказа и малоумних људи никад нећу моћ' да навијам за Црну Гору...

  6. Ево мало Јапана да вам скрене мисли.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KZtPhvJQ7Eo#!

  7. Црногорштине, што мрзите Србију?

  8. Понекад ме срамота што сам Црногорац... и што постоје затупљени малоумни људи....

  9. Ja sam ocekivao neko "prijateljsko" prepucavanje, ali ovo me je bas onako iznenadilo, nisam znao da ima takvih Crnogoraca koji gaje takva osecanja prema nama... A realno previse je tu ljudi bilo da bi mogli da se vade na Albance...

  10. Ja se svog crnogorskog dela nikad nisam sramotio. Ponekad mi samo žao što je u Crnoj Gori ostalo malo Crnogoraca.

  11. Него, може ли човек из Србије за џ да студира у ЦГ, као што може обрнуто? И зна ли неко неког таквог?

  12. Какви Албанци на Цетиње? Тамо их нема, мислим ево руку у ватру да их нема, ако их има уопште преко 5 укупно...
    Али то су те патриоте које кличу својој земљи, које је бране од Срба и које немају грама мозга у главу него му тата који је завршио 2 основне тако река кући па он покупио то и изаша на улицу...

  13. Aha pa dobro nije da nema takih i ovde...

  14. то се зову новоцрногорци - припадници измишљене, вештачке црногорске нације. истриповали непријатеље у србима, у самима себи.

  15. то се зову новоцрногорци - припадници измишљене, вештачке црногорске нације. истриповали непријатеље у србима, у самима себи.

    +1

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.