Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Robin Berg ‎Did I ruin ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ your comment
    јун 16 у 10:20по подне · Свиђа ми се · 2
    Cole Wilhelm ‎Did I ruin ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ your comment
    јун 17 у 12:11пре подне · Свиђа ми се · 2
    Cole Wilhelm ‎Did I ruin ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ your comment
    јун 17 у 12:12пре подне · Свиђа ми се · 2
    Cole Wilhelm ‎Did I ruin ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ your comment
    јун 17 у 12:12пре подне · Свиђа ми се · 1
    Cole Wilhelm ‎Did I ruin ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ your comment
    јун 17 у 12:12пре подне · Свиђа ми се · 1
    Cole Wilhelm ‎Did I ruin ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ your

    kul brate , kul.

  2. Zelim da podelim sa vama info da u laptop centru ima akcija za fles memorije.
    8gb -499 din
    16gb-999din
    U pitanju su proizvodjaci Kingston i Verbatim. Ja pazario danas ovu od 500 kinti, dobije se cak i garancija 2 godine.

  3. Nikad ne kupujte stvari od tih Verbatiama. Ja sam jednom kupio CD , nista se ne cuje !

  4. Ova moja konkretno je Kingston,a od Verbatima imam externi hard od 1TB od 2008. i jos uvek nisam imao nikakav problem.

  5. Шерлок
    Nikad ne kupujte stvari od tih Verbatiama. Ja sam jednom kupio CD , nista se ne cuje !

    ЛÖЛ

  6. Шерлок
    Nikad ne kupujte stvari od tih Verbatiama. Ja sam jednom kupio CD , nista se ne cuje !

    Ovo je vic, cini mi se.

  7. Ju jebote sad sam tek skapirao koliko sam se ispalio. Ja vec projektovao da je covek narezao CD,pa da nista ne radi..
    http://i42.tinypic.com/vym5ns.jpg

  8. dobije se cak i garancija 2 godine.

    bez toga cak, garancija u trajanju od bar 2 godine je obavezna zakonom.

  9. Једном ме је другар гађао пикслом у главу. После се испоставило да није у питању била пиксла, већ бајат ђеврек.

  10. Jebem ti ljucki rod da ti jebem!

  11. Ma odrace njih neki evropljani ko iz picke. a pod neki mislim naravno na spance xD

  12. Citam sad u Blicu da je izdat Recnik srpskog zargona, autora Borivoja Gerzica. Ako neko nabavi ovaj recnik neka podeli sa nama.

  13. Verovatno prepisao odavde.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.