Podijeli sa Vukajlijašima

  1. mrzi me da čitam šta ste sve pisali.. ali..
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/Gauss_reduite.svg/440px-Gauss_reduite.svg.png
    gausova kriva.

    naime, na testu znanja najviše je onih koji imaju preko 80% tačnih odgovora, dok je na toi-u najviše onih koji imaju oko 50%
    i onda da se to nekako raspodeli.
    iliti, mrsomude nešto. ionako se filozofski raspada.

  2. Moj utisak je da su sva pitanja na tom testu prilično besmislena. Taj test treba da bude sačinjen od prilično banalnih pitanja, ali nikako od pitanja o temama koje su trenutni trend. Koga boli kurac koja je izreka Doktora Hausa? Po čemu je to stvar opšte informisanosti? Totalno nebitna informacija.
    Bilogija, fizika, istorija, istorija umetnosti ili uopšte umetnost (značajne ličnosti, dela), književnost, isto tako nešto iole bitno za sport i pitanja koja se mogu svrstati u ozbiljna, a laka. Test kao test uopšte nije dobar za rangiranje. Jednostavno, može bez problema da prođe neko ko nije jednu knjigu pročitao u životu i banči po splavovima, a neko ko je stvarno dobro informisan i zna sve vezano za iole značajnije ličnosti i događaje da ga ispuši. Karleuša jeste deo naše stvarnosti, ali je jebeno nebitna ličnost. Danas ni oni koji je slušaju ne znaju njene pesme od pre godinu dana i ona nikako ne spada u folk muziku. Ona spada u elektrofolkpopbacampeglu muziku, pošto naziv "turbo folk" nigde ne postoji sem kod nas.

  3. зато што нисам ја измислио да на сваком факултету
    треба да постоји тест опште информисаности. а верујем
    да он постоји јер и физичар и економиста и лингвиста
    не треба да буду роботи који знају само своју струку
    већ и да мало познају свет којег су део.

    Srednja škola pruža opšte obrazovanje, dakle ona služi da bi se informisao za sve što iole ima smisla znati.
    A test opšte informisanosti nemaš na Fizičkom fakultetu, Matematičkom fakultetu, ETF-u, Hemijskom, Mašinskom, Građevinskom, Tehnološkom, Biološkom i ostalim fakultetima, dakle ono što si gore rekao nije tačno. Za ostale fakultete nisam siguran pa neću da pričam. I ponavljam, opšta informisanost je nešto drugo.

  4. Pored puta u šancu u naselju u kojem živim, izrasli su suncokreti. Svaki put zaboravim da ponesem fotoaparat i uslikam. Ne znam odakle se stvoriše.

  5. A ja se jutros napokon setio da uslikam jedno zanimljivo drvce kod mene u kraju, nemam pojma koje je, ima lišće kao paprat i dlakave ružičaste cvetove, nisam viđao još koje takvo po gradu.

    http://www.dodaj.rs/f/V/sf/3Z2I7kzO/img20120707114906.jpg

  6. Ponovo radi dodaj.rs!

  7. Kad jaganjci utihnu..

  8. FAK JEA! Danke šn na informejšnu, ja se već oprostila od njih.

  9. crnigrujan, дрво је прелепо, баш ме занима шта је то...

  10. Pored puta u šancu u naselju u kojem živim, izrasli su suncokreti. Svaki put zaboravim da ponesem fotoaparat i uslikam. Ne znam odakle se stvoriše.

    Срећа срећа радост! Обавезно из усликај! :))

  11. Hoću ako se u međuvremenu ovi iz komunalnog ne sete da ošišaju svu travu pored puta.

  12. ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

  13. sta je to Mesjo ? ja kliknuh i ono nestade.

  14. Nista, slovo neko. :)

  15. kad god kliknem , ili se prepolovi ili nestane.

  16. Mene samo dopola poplavi kad dvaput kliknem, evo okle mi: https://www.facebook.com/ruin.comments .

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.