Podijeli sa Vukajlijašima

  1. ххахахахха чак преварант, ставио да може само лично преузимање

  2. Ali ne verujem, stigli mi likovi podaci na mejl. Ladno je kreten kupio ovo, i to se njih trojica nadmetalo. Sve muški hahahah

  3. Један од ове тројице је купио преко лимунда и прелепе тангице, бразилске сандалице и брусхалтер. ЉОЉ

  4. Bok Čakec, pa ti baš troluješ taj sajt lololo

  5. za kolko para?
    edit- ne rise da si za 3000???

  6. Пази да ти га не ућера на кварњака при преузимању робе, Чаке...

  7. http://www.youtube.com/watch?v=derWJJiW2b4&feature=youtu.be
    Ne znam da li ste gledali dosadašnje crtaće (prim. aut. preporučujem) ali ovo što će uslediti moglo bi da bude kvltno. Ujedno podelio sam ovaj link sa vama da bih skrenuo pažnju onima koji u ovome vide priliku da nešto zarade. Svako dobro!

  8. a kako da zaradim ja od ovoga realno?

  9. a kako da zaradim ja od ovoga realno?

    Reklamom svog/firminog proizvoda. A i napomenuo sam da je delom za one koji vide kako da zarade :)

  10. УБN ШИПТАРА!!!1

  11. E to ja zovem dobar i koristan ljubimac.

  12. колико само шије ова фејсова дефиниција

    RODITELJ

    Čovek koji je objasnio život. Vruhunski u svom poslu, idol mladih dećaka i curica.

    Primjer:
    Stipe: Bok momćad, kaj delate?
    Jerko: Ma ćuti, Isuse Bože, gledamo dodelu Gremija, Ipče pobedio Justina Biebera...
    Stipe: Tak je, IPČE RODITELJ.

  13. Kalashnikov

    Laaaadno

    Искоришћавају куче! Где је друштво за заштиту животиња???

  14. upravo me probudi jebeni alarm za pozar, sada ne mogu zaspati,a moram rano ustajati.

  15. па спасавај се браћори

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.