Podijeli sa Vukajlijašima

  1. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iuYutmFPPK4#!
    Дуго нисам чуо нешто дојајније. Мунзе конза!

  2. Dupe nam pomeraju sa busplusom

  3. Мало драме, мало пјесме, и мели лично најготивнији дио: комедија од 13:17 па до краја...

    http://www.youtube.com/watch?v=tmADQCn6k9c&feature=player_embedded

  4. Biće dosta kašnjenja. Ljudi će izgleda morati da putuju biciklom, automobilom ili ići pešaka. Mislim da će se vratiti i kočije.

  5. И послије добије посао гдје се тражи да се при читању разумије понешто а при говору којекуде и понекад :)

  6. Доста жена се при порођају од силног напрезања усере. Не знам зашто сам то тек сад сазнао. Могао сам и да умрем, а да не сазнам.

  7. Mozda se usrala, a ne seca se...

  8. ne seeeeeeriiiiiiii da se i to dešava

  9. da, zato ih klistiraju pre porodjaja.
    ustvari, pitala sam kevu, i rekla mi je da ih klistiraju ali ne zbog toga, jelte, no da im ne bi pukli suljevi :DD
    jer je to "opasnije" od samog.. pa.. incidenta.

  10. Сад бар знам да дефинитивно нећу бити један од оних што присуствују рођењу дјетета. Та слика би ме прогањала читав живот. Рецимо, прослава двадесет година брака, родбина и пријатељи ту. Погледам жену, онако фино сређену, и даље расна, и онда се сјетим сцене. Сјебем се, скренем поглед на сина, и истрипујем се да је сав зговнав ко оног дана.

  11. ne seeeeriiii kris da se klistiraju pre porođaja? jebote, drago mi je što neću nikad da rodim ololo

  12. neka se javi neka riba koja je radjala, ali ne carskim rezom, da potvrdi to iz prvog, da prostite, rca lololol

  13. а замисли роди говно а дете исере кроз рчмину. за тај снимак бих убијо

  14. analni porodjaj lolol

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.