Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nezavisno telo u Srbiji. Sunce ti jebem kakav nadrealizam lololo

  2. а јеебига :)

  3. а јеебига :)

    I to je manje više sve što možemo - samo da opsujemo. :)

  4. е то бар умемо ко нико! и не наплаћује се! још... :)

  5. http://www.youtube.com/watch?v=TtzRAjW6KO0

    Kako bi ja volio ovo da imam i da lažem ljude da je ovo najnovija vrsta solarijuma koji se koristi u vertikalni položaj.

  6. Hahahaha Meša ti bi samo da spaljuješ majku mu.

  7. Ljudi ovo je tek početak, zamislite septembar, kilo i po đaka pred vratima, ridžovani viču na njih, komunalci mlate pendrecima, babe mlataraju cegerima...

  8. Ljudi ovo je tek početak, zamislite septembar, kilo i po đaka pred vratima, ridžovani viču na njih, komunalci mlate pendrecima, babe mlataraju cegerima...

    Vidim ja, biće mrtvih.

  9. Revolucija jede svoju decu. Ali srediće se to sve, kad se narod navikao na sankcije, osiromašeni uranijum i Zvezde granda, ovo će biti pičkin dim.

  10. To će da reše najlakše - moraćeš da uz račun za struju uplatiš i busplus karticu bez obzira što se voziš privatnim taksijem. I to svi građani Srbije, zašto da mi van BG budemo privilegovani.

  11. Vama će Čvarak da uvede porez, ništa ti ne brini. Sve je to ista kompanija.

  12. Ovaj poslednji deo. Edison izmislio struju, jes kurac.

  13. Те слике се зову стереограми и да, може на сваку слику да се примијени, само увјежбаш очи мало... Мени се дешавало да гледам по 2 сата то док ме не заболе :)

  14. Ovo nije zdravo uopšte, oči su mi silovane poslednja dva dana zbog ovoga

  15. VAUUUU, kako dobro!!!

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.