Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Dečko mojne se pojavljuješ u nedelju lololo

  2. Vidiš da je na početku reč - kaci.

    Znam da sam pomešao, ali prosto sam morao negde malko da potegnem i druge izgovore da bi se neke stvari poklapale. :)

    алина страну то... ОПЛАКАХ!

    E to je bitno!

  3. ма углавном само избачиш то Л на крају и опет се све поклапа. мисм што се риме тиче :)

  4. Će prepravim, u pravu si, može i tak, mu bil jednostavnije. :)

    Daj mi neki domaći zadatak da se zabavljam sutra kad se vrnem u kuću, ako ti šta padne na pamet. Meni baš razonoda za mozak. :)

  5. ај преправи 2+2=5
    или еверутхинг ин итс ригхт плаце :)

    ЕДИТ: ал дедер и неку музику набаци кад стигнеш. ипак си ти ТОМА ЈОРК

  6. Znao sam da će biti ili to ili Idioteka, ili Place. :)

    Probaću, obećavam. Valjda bude sutra.
    Laku noć želim.

  7. Jao podsjetiše me svi ovi autorski radovi na to kad moj drug skinu neku skroz lijevu matricu, uspori je u FL-u i prodade nekim likovima kao strava hip-hop beat.
    Poslije sam provalio da su u pitanju đečurlija od maksimalno 13-14 godina što su preko toga repovala o tome kako je teško živjeti u getu i kako se sreću sa gudrom i problemima ostalim.
    Ne mogu da se sjetim kako se zovu inače bih izbačio link sa yt-a.

  8. оки, барба-ћаве :)

    а види и млатафаке што је креатор :)
    ако, ако, лијепо што се свачим бавите, свака част

  9. а види и млатафаке што је креатор :)
    ако, ако, лијепо што се свачим бавите, свака част

    Eto, ne trošimo vreme. Pišem ja i pesme u slobodnom stihu, crtam, učim da pevam, bavim se glumom evo već 6 godina. I takoo :)

  10. оп, оп, оп, сад нам већ треба она патишпањ тема, а не ова :Д

  11. http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/056/8/6/silence_tells_me_secretly____by_jaggerbao-d4qx05x.jpg

    Inače nijesam neki strašni crtač ali na ovo sam ponosan jer je bilo prvo (moguće i jedino da je za preko 2/10 ocjenu) što sam ikada nacrtao na tabli za crtanje. Drug odma poslao na svoj DA lol.
    Mada, volio bih da nabavim eto čisto da se oprobam s vremena na vrijeme.

  12. http://vukajlija.com/forum/teme/3950-crtanje-slikanje

    Puzzlefox, ovde možeš da kačiš svoja dela, tema stvorena za tako nešto :)

    Btw, nije ti loše to :)

  13. Hehe, hvala.
    Ako nabačim taj gedžet možda počnem i na njoj da postujem. Sad me nešto baš zainteresova ;D

  14. Eto, ne trošimo vreme. Pišem ja i pesme u slobodnom stihu, crtam, učim da pevam, bavim se glumom evo već 6 godina. I takoo :)

    Istim se stvarima bavimo jebote, haha. :)

  15. E treba im jebati milu majku za ovo jebem ih usta lopovska. Kao da im je tata ostavio u nasleđe GSP. Jebeš Beograd kad privatna firma maltene upravlja javnim prevozom.

  16. али буквално приватно власништво, тако се односе. а највише ме јебе што смо за 5 пута мање паре могли да уведемо неки старији механички систем који се користи чак и у њу јорку нпр. и брже би се отплатило и било би дупло јефтиније и карте и сви трошкови. али нееее. мора то овако на превару, ко зна ко се ским ту уталио и накро.

  17. Kako ko se utalio? Pa ko je vlast u Beogradu već neko vreme, sve je to žuto preduzeće.

  18. ал ко зна с ким, типа с неком имагинарном фирмом... да има независно тело да то истражи ал курац.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.