Podijeli sa Vukajlijašima

  1. AHAAHAHAHAHAHHAHA KAKVA LEGENDA JEBEM TI LEBAC!

  2. Al ih je zapiš'o lolololo

  3. ahhaahhahahahahahahahaha

  4. А кад смо већ код тога - моја мачка је пре једно месец дана уловила овог дивљег зеца и донела мачићима за ручак :) Луда мачка! :)

  5. Ona što sam je odneo na selo više voli da donosi guštere i zmije, možda i nije osobito dobra mačka ali je odličan mungos.

  6. Ма то су праве мачке, а не они паразити што само спавају и мјаучу да их храниш и мазиш...

  7. https://www.youtube.com/watch?v=WfD30uNthtU&feature=player_embedded Ладно музика не стаје каце заврши видео... О.о

  8. iz zbirke pesama o noletu, koje prodaju decama po osnovnim čkolama

    https://p.twimg.com/At_g_MJCMAEfy2w.jpg

  9. Uuu čula sam za tu zbirku, ima mnogo gorih pesmica.

  10. ne želim ni da pomislim koliko gore može

  11. Dokoni naucnici su dokazali da ipak ne bi mogli oboje gore. Fizicki da, ali valjda drvo je neko znj, pa ne bi plutalo, nego bi bili pola u vodi.

  12. МаријанаП

    А кад смо већ код тога - моја мачка је пре једно месец дана уловила овог дивљег зеца и донела мачићима за ручак :) Луда мачка! :)

    Da pogađam da je to ona što je iste sorte kao i moja pokojna, turska Van, zar ne?

    Moja je vadila šarane iz komšijinog ribnjaka kod vikendice, jela poskoke, maltretirala nekoj jadnog dobermana svaki dan, celi dan provodila u šumi i lovila živuljke, sve tako nešto...inače je puštala i vodu sa česme da pije kad je žedna(nije umela da zatvori posle česmu...ili samo nije htela, jbmlga).
    A imala je i "muža". Viđala se samo sa jednim jedinim mačorom i sa njim se sunčala i tako to, a ostale je tukla.

    Kad je umrla, samo što joj sahranu nismo organizovali, pošto smo bili odavno prestali da je gledamo k'o životinju.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.