Podijeli sa Vukajlijašima

  1. По неком мом мишљењу, једна од вести која ме је скењала јер сам одрастао уз Дип Парпл (поставе са Блекомором и Лордом) и буквално је то био својеврсан скењ за мене.

    Једноставно, нисам га олакивао на Фејсу, нити сам се учлањивао у РИП групе, само ми је тај дан ишла његова музика на компу.

    Isto.

  2. Ova Troja je najgluplji film ikada. Znaci, u filmu, Hektor, kojeg je ubio Ahil, ubije Ajanta i Menelaja, koji su se borili za Ahilov oklop i Patroklovo telo. Menelaj je i preziveo ceo jebeni rat. I jedan veliki bag u filmu : Hektor ubije jebenog Ajanta! Za njega je bre i Ahil rekao da je veci junak od njega, samo on u celoj Ilijadi nije povredjen nijednom(a Bogovi mu nisu bili naklonjeni), a u filmu ga ubije pickica od Hektora. Jebo ih film da ih jebo.

  3. Pa kad bi pravili kako je napisano u Ilijadi, film bi iskreno bio kurčina.
    Za mene, film je vrhunski :)

  4. Ma sve neka urade kako hoce, ali nikako ne sme da se desi da Hektor ubije Ajanta.

    EDIT : Ili bilo ko drugi.

  5. Nek' se samoubije :)

  6. Hahaha, i jeste se samoubio :)

  7. Znam, znam, zato i kažem :))

  8. Film je govno.
    Toliko.

  9. Какво се име може да надјене онима који не знају, не умију или не могу да смијене власт која чак ни Устав не поштује?

    О, успјеће опозиција на крају, али само зато што ће позиција да се уруши сама, а не зато што ће сами опозициони лидери да постану млађи и паметнији. Јер су у огледалу власти, једнако лијепи као и они прије њих.

    http://www.nspm.rs/kulturna-politika/junak-naseg-doba.html

  10. u mom inboksu.
    odusevilo me kako imitiraju nekog ko ne prica lepo Engleski :)

    Subject: My name is Joy Braima
    From: "Joy Braima" <joybraima@cantv.net>
    Date: Mon, July 23, 2012 1:52 pm
    To: undisclosed recipients:;
    Priority: Normal
    Options: View Full Header | View Printable Version | Download this as a file | Add to Address Book | View as HTML

    My name is Joy Braima,23 years, from Sierra Loane studying in London.Please can i
    confide in you? Currently, i am having great problem with my wicked uncle Michael
    Braima, who have succeeded taking all of my father's properties by force after i had
    lost my parents in a plane crash which had made me an orphan.

    I wish request that you secretly assist me dislodge a fund of $2.9Million U.S.Dollar
    which my late father deposited for my up keep. I have every proof for the deposit
    and i am willing to give you 25% of the total fund when everything is done.

    I will give the full details of the deposited fund as soon you show your interest by
    replying to my private email: joy_braima@she.com

    Thanks.

    Joy Braima.

  11. Jadnicak majku mu, poginuli mu roditelji a njegov nestasni ujka mu sve pare uzeo :)

  12. Kad pomenu ovaj email, čisto da vam kažem da su to sve prevare, meni je stizalo najmanje 10-ak puta... Kao neki lik sa mojim prezimenom je umro u saobraćajnoj nesreći, i ja sam mu šatro rođak, i mogu da uzmem 15 miliona zelenih od njegovog osiguranja :D traže žiro račun i te fore xD čisto da se neko ne zajebe :)

  13. čisto da vam kažem da su to sve prevare

    znaci nece da mi uplati 25% od 2.9mil na kreditnu karticu i onlajn racun sto sam mu poslao sifru?

  14. Да Валто. По неком мом мишљењу, једна од вести која ме је скењала јер сам одрастао уз Дип Парпл (поставе са Блекомором и Лордом) и буквално је то био својеврсан скењ за мене.

    Да, и ја сам одрастао уз тзв. ''Марк 2'' :) Ја сам то тек сада сазнао, а баш тај дан сам пуштао доста ствари од ДП на журци, па ми баш испало некако песнички... Био сам доста везан за њихову музику...

  15. Moj se drug jednom tako naložio da je dobio džipa iz Somalije, kad mu je stigla poruka na telefon.
    Lik 'ladno zvao, ovi uzeli da mu objašnjavaju nešto na lošem engleskom, pa meni dao telefon da prevodim. Već shvatam da je prevara al ne mo'š njemu dokazat' i kad uzeh telefon čujem ono: "nemate dovoljno kredita..."
    Opet je poslije 10e uplatio i zvao i puklo mu to za manje od minut i po.
    Tražili su mu valjda da plati troškove prevoza na neki žiro račun. Malo su kreativniji od ovih preko maila ako ništa.

  16. фала чаво за даркманов канал, сад се тек сетих да сам питао лол о:)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.