Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ekstra. Nadam se da ćeš dobiti to prase, jer prase je za mene totalno kul nagrada. Jedna od boljih. Ja se ne bih bunio da krenem popodne kući s posla i kupim sladoled, a ono dve slike prasića na štapiću :)))
    Jeste kul lik. Objavi dal si dobila nagradu obavezno Nat.

  2. Номади Кумодраж олололо :)
    Треба мало живости у животу. Дабар је лик :)

  3. Ja mislim da je njemu u stvari primarna prodaja organa i da ce to dvoje koje odu u Crnu Goru zavrsiti u nekom ekvivalentu Zutoj kuci i da ce ostati bez bubrega, srca, pluca, pankreasa i dvanaestopalacnog creva.

  4. Moraću danas da uzmem jednu zbog kupona, nisam ga do sada uzimala, kao šta će mi.
    Slikaću večeras događaj, a ako dobijem sve će da vas pozdravim na televizor!

  5. Sad si ga okačila i na internet, pa kad mu skoči prodaja bostana samo tako, sledeća nagrada ima da bude pečena gozilla...:-))

  6. Slikaću večeras događaj, a ako dobijem sve će da vas pozdravim na televizor!

    Ima dizađemo na Beogradskoj Hronici svi.....

  7. Imam tremu, daj Džoni neki tekst za izjavu, ti si pametan.

  8. Натнат, реци кратко и јасно.
    РОДИЛО, ЈА ЈЕБЕМ! :)))

  9. Imam tremu, daj Džoni neki tekst za izjavu, ti si pametan.

    Dobiti prase u ovako teškim vremenima je veliki podstrek za mene da nastavim još više da se trudim u životu, jer eto, lepe stvari se dešavaju i dobrim ljudima, a sada vidim da u Srbiji nešto se može dobiti i na pošten način, bez nameštanja.
    Prase je odvajkada simbol slavlja i veselja u našoj zemlji i dobiti takvu nagradu jednostavno budi u meni veru za bolje sutra.
    Želela bih da pozdravim sve sa sajta Vukajlija.com sa kojima ću nagradu podeliti, a slike kako ga tamanimo za sekund, biće okačene na forumu tog sajta.
    Živeo prodavac lubenica! Živelo prase!

  10. Živelo prase!

    Da se nisi zajebao?

  11. ...Posle ovakvog govora mož' da završi i kao neki savetnik Velje Ilića, jbt! :-))

  12. ...Posle ovakvog govora mož' da završi i kao neki savetnik Velje Ilića, jbt! :-))

    Da, nekako je Velja Stajl izjava :)

    Da se nisi zajebao?

    I to je simbolično, jer tom izjavom želimo da kažemo kako će večno živeti u našim srcima....ili makar jedno vreme u našim stomacima, a usput i time pokazujemo koliko cenimo žrtvu tog praseta :)

  13. prase?? pa to se ne propušta :DD

  14. Džoni, legendo!
    :))))))))

  15. Želela bih da pozdravim sve sa sajta Vukajlija.com sa kojima ću nagradu podeliti,

    Inače, ovaj deo je ubačen zbog samog imena ove teme....da se ispoštuje :)

  16. Kapiram, kapiram :)))
    Evo, može i neko od vas ko je blizu da dođe i da učestvuje u poslednjem trenutku, sreća vreba iza svakog ćoška :)

  17. Da se čuje kada glasno, na razglas, objave da si dobila prasence :)

  18. Ja sam tekstom fascinirana, pa sam samo htela da bude i na ovoj strani ukoliko još neko bude želeo da odvoji dva minuta svog vremena da ga pročita.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.