Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ja sam gledao ono sa Gogom Sekulić...a ovde 70% stanovništva polude za Gogom i njenim ortacima muzikantima.
    To jeste tako, a ona jeste strava popularna ovde, zar ne?

  2. Kurde, to sa Gogom je bio neviđeni transfer. Kud su baš nju našli da snimaju?

  3. Ma Goga je klasična vonabi Ceca, buta se svud gde može.

  4. E bre ljudi...nama je Toma Nikolić(Toma bre, ej!) predsednik zemlje, Jorgovanka guverner Narodne banke, pijani Ivica Dačić objašnjava francuskim ministrima gde su bili Turci, Goga je zvezda i to samo tako, Ceca je srpska majka za 70% nacije i tako dalje...

    Mi izgleda ne vidimo baš najbolje, ako mislimo da smo mnogo nešto kul...

  5. E bre ljudi...nama je Toma Nikolić(Toma bre, ej!) predsednik zemlje, Jorgovanka guverner Narodne banke, pijani Ivica Dačić objašnjava francuskim ministrima gde su bili Turci, Goga je zvezda i to samo tako, Ceca je srpska majka za 70% nacije i tako dalje...

    Mi izgleda ne vidimo baš najbolje, ako mislimo da smo mnogo nešto kul...

    Slažem se.

  6. Vidim da delite svoje mišljenje sa Vukajlijašima, ali mislim da to nije bila originalna poenta teme.
    Ja imam da podelim sveti gral interneta.
    Do Online Now Guys, svi linkovi ka beskrajnoj zabavi i zanimljivostima na internetu.
    https://docs.google.com/document/d/1UDrmnu6hVlLkx3jGdOXje_dmMeOQO3uEHDHwgY5sxyE/edit

  7. E dajte to sa Gogom, ne mogu da nađem.

  8. pa eno Čake na prethodnoj strani, moj klip. negde oko 10. minuta valjda.

  9. E dajte to sa Gogom, ne mogu da nađem.

    Evo. Prenesi utiske kad odgledaš. :-)

    http://www.vice.com/en_uk/the-vice-guide-to-travel/the-vice-to-the-balkans-part-2

  10. Preloš pokušaj pravljenja emisije na foru South parka od strane nekih Hrvata.

    http://www.youtube.com/watch?v=_IzfOcHx-Jg

  11. E bre ljudi...nama je Toma Nikolić(Toma bre, ej!) predsednik zemlje, Jorgovanka guverner Narodne banke, pijani Ivica Dačić objašnjava francuskim ministrima gde su bili Turci, Goga je zvezda i to samo tako, Ceca je srpska majka za 70% nacije i tako dalje...

    Mi izgleda ne vidimo baš najbolje, ako mislimo da smo mnogo nešto kul...

    Морао сам да се осврнем на ово, јер ми се више кења од оваквих реченица а чујем их свакодневно по десет пута.

    Јесте сви ви који пљујете Тому бољи од њега? Ако јесте, зашто ви нисте ишли тим путем који је он одабрао? Нико вам то није бранио, зар не?

    Није реч само о Томи и овим људима које си овде навео, али је редовна појава да се код нас сви праве паметни и кењају по нечему што је неко други урадио, а сами ништа нису направили и појма немају ни о чему. Ако сте толико паметни, не видим шта вас спречава да ту памет поделите и са остатком наше, по вашем мишљењу мизерне земље? Шта вас спречава да помогнете народу?
    Одговор је прост, и свако зна који је.

    Mi izgleda ne vidimo baš najbolje, ako mislimo da smo mnogo nešto kul...

    А, ко је кул?
    Зализани педерко, коме су родитељи дали све што је пожелео, и који ето има ПРЕВИШЕ пара и МНОГО слободног времена јер ништа не ради осим што чвари буљу пред монитором, па је решио да иде по Балкану и пљује туђе обичаје, туђ народ, и све остало што има везе са њима.
    Да није можда он кул?

    Да нису можда кул прљави Енглези, који дођу у нашу земљу једном годишње и покажу каква су уствари говна? Јел то кул?

    Кул су и Холанђани фегети? Јел тако? Јел мора да будеш дукатлија да би био кул?
    И шта је уопште схватање речи кул?
    По мени је кул ајвар, пршута и кајмак а то нема у педерским земљама, већ само у мојој.

  12. А, ко је кул?
    Зализани педерко, коме су родитељи дали све што је пожелео, и који ето има ПРЕВИШЕ пара и МНОГО слободног времена јер ништа не ради осим што чвари буљу пред монитором, па је решио да иде по Балкану и пљује туђе обичаје, туђ народ, и све остало што има везе са њима.
    Да није можда он кул?

    ovo je i poenta onog što mi je bio cilj kad sam metnuo klip.
    bemimmaterupičku.

  13. Slavk0

    http://vukajlija.com/forum/teme/6708-pvt-ovi-podrske-za-anne-la-moon?strana=1, ko ima vremena neka prelista, neće se pokajati, kultna tema.

    al navodna pretnja mare munje da hoće da je nađe u školi na dušanovcu! haha, carska tema

  14. Сад излистах тему, какве наизменичне победе и фејлови. Једино ми жао што су обрисани круцијални постови ових контраша...

  15. ја је још листам, не стигох до краја, и је л' могуће да нико од оних људи није помислио да је оно спрдња? оно се бре видело негде на другој страни да је издркавање, лоло