Podijeli sa Vukajlijašima

  1. АКО ОСТАНЕ!

    Ма није ми рођендан, само ждрам па ме блам да вас не почастим.

  2. Primetio sam neki novi fenomen na fejsu, ne znam da li je samo do mene ali neke tamo klinke ziljave stavljaju na facebook cover ( ono novo) screenshootove iz nekih filmova sa sve nekim prevodom , u cemu je fora i da li je moguce da su pocele jedna drugu da kopiraju i tu ?

    primer:
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/223804_297371130370778_1493244018_n.jpg

    i sta ovo koji kurac znaci ?

  3. Срце ми пуно.

    ЕДИТ: И оставио линк за шипке.

  4. Ja se lozim vec odavno na Engleskinje, ali ovo prevazilazi svaku meru.

  5. isao u kupovinu do supermarketa sa traktorom :)

  6. isao u kupovinu do supermarketa sa traktorom :)

  7. Сигурно су све пичке овлажиле. Је л' кабриолет? Раковица или ИМТ? Или Џон Дир, а буржујчино?

  8. http://www.youtube.com/watch?v=O9rRkgnMVNg&feature=related
    Ovaj prvi trik i pola četvrtog znam, ali ostale...eh
    Ova azijatkinja sabiva.
    EDIT. e da, i onaj sa usisavanjem plamena mi je prvi trik s uplajačem koji znam, kao i onaj sa plinom u ruci, pa smukne plamen.

  9. traktor marke FENDT, kabina, klima, servo volan, 80 konjskih snaga, cd plejer, limuzina.

  10. Ау, Змају, па ти јебеш одистински!

  11. isao u kupovinu do supermarketa sa traktorom :)

    To bre neko sega mega selo, kad ima i supermarket? Koliko semafora?
    Nego, jel se ti onako hvališ ili je to više oglas za rubriku "ON traži NJU"?

  12. More Fendt košta više od nove Mečke, zajebavajte se vi samo... :-)

  13. Ohoho, kakva neplaćena reklama!

  14. ja jebem odistinski ili nikako. kurd zna, traktor kosta 85000 eura :)

  15. Jedan ovde prodaje Fendt 208, polovan i star 5 godina za 48.000€, zato znam da je skup kao đavo. Okačio oglas na kafaska vrata, pa sam zato u toku. :-))

  16. Odakle, pitam ja vas! Odakle?

  17. polovan i star 5 godina za 48.000€,

    Ovde toliko košta polovan ML kada ga menjaš za novi uz doplatu.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.