Podijeli sa Vukajlijašima

  1. I što si ga farbao? Prvo bio crven, pa posle šerpa-plav?

  2. Meni ovaj auto baš kjut, kjut! :)
    Idem ljudi, crko' gladna!

  3. rekli smo bez drkanja hehehe
    a trula visnja je boja, bez zezanja. i menjac na volanu.
    kurdam sta ti ono fanta se? ili onaj drugi ix35 kako li se vec zovu?

  4. Ma Hyundai I30 Blue, bio na nekim grdnim popustima od države jer je kao mnogo ekološki, pa mi izašao baš jeftino, a i daju neke grdne garancije, pa eto... :-)

  5. ovo mora biti podeljeno!
    hahaha smejem se ko jarac na ovo
    http://www.youtube.com/watch?v=XwP3zBQiKBs

  6. Ja sad gledam ovo jedno 20x, ne mogu da prekinem da se smejem jebeno.

    http://www.youtube.com/watch?v=MFT4OgFxfes&feature=player_embedded

  7. Čekaj, da se vratimo na kola. Vama je Mercedes ML predrkan i do jaja? Džip? Mercedes džip? Daj jebote, skoro da nema gorih kola od tog ML-a, ajde da je barem onaj G pa i nekako.

  8. Ау Марвеле јебем ти сунчић. Умал не падох са столице хахахаха

  9. МЛ није теренско возило што значи да није ни џип, МЛ је предркани СУВ аутић који служи људима да показују колико лове имају а као ауто не вреди по пичке ладне воде. Крш. Са друге стране Г класа јесте џип и поред Ленд Ровер Дифендера, Вилиса и још неколико таквих аута квлтан теренац.

  10. МЛ је предркани СУВ аутић који служи људима да показују колико лове имају а као ауто не вреди по пичке ладне воде. Крш. Са друге стране Г класа јесте џип и поред Ленд Ровер Дифендера, Вилиса и још неколико таквих аута квлтан теренац.

    Tako je... nema terenca do Lend/Rejndž Rovera.

  11. Koje ste paljevine, ne verujem ololo

  12. Ma Lada Niva je majka za sve. To govno prolazi gde hoćeš jebem ti lude Ruse koliko su dobar automobil napravili.

  13. E ne volim ni ja te prebudž terence vrsnih proizvođača tipa merdža, bendža, i ostalih.
    Zna se da su to LIMUZINE, a ne jebeni terenci. A sere mi se od onog Poršea valjda, zaboravi osam kako se zove model, znate na kog mislim. Lada Niva je terenac recimo, za u blato i gomna
    http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=PARaryBrOyM
    kako jebe ova stvar.

  14. nemoj da kenjate, moj kjub je auto - jednom, samo ovi iz Mucki imaju bolji lololo
    bez qrcenja, imao sam x5 i vise mi se svidja ova igracka 5 puta. a i deci :)

  15. Hhahahahhah kad panduri došli da izvlače neki auto koji se zaglavio na Jastrepcu u snegu sa onim njihovim džipom Micubišijem pa se zaglave i oni i dođe čiča sa Ladom Nivom i izvuče ih sve bez problema. Kad Rus napravi jest ružno al je funkcionalno.

  16. МЛ је предркани СУВ аутић који служи људима да показују колико лове имају а као ауто не вреди по пичке ладне воде. Крш. Са друге стране Г класа јесте џип и поред Ленд Ровер Дифендера, Вилиса и још неколико таквих аута квлтан теренац.

    Судећи по овом посту, са којим се не слажем, закључио бих да си био власник емела и возио га толико дуго да скапираш да је говно.

    Слажем се да је за искомплексиране ловане, који би да се покажу. То је жива истина.
    Али као ауто стварно уопште није лош. Имао сам прилике пар комада да провозам, један је био код мене чак и неко дуже време и веома сам задовољан приказаним.
    Сад на зиму, тим емелом сам улазио поред саме обале Саве у блоку кад је био највећи снег, возикао се по Кошутњаку и на Ади, све било завејано а нигде није ни проклизао а камоли се заглавио.

    ЕДИТ Е ви вероватно мислите на нови МЛ, тај ми је говно. Ја причам о старијим моделима лололо

  17. Ovo moram podeliti sa vama. Dakle, reč je o programu Radio Beograda u 3 ujutru. Odslušajte do kraja pa mi recite svoje mišljenje. U ovom snimku ima svakakvih psovki, počev od jebanja sunca, majke, oca pa sve do pušenja, nabijanja, navlačenja i jahanja na kurcu. Naravno, sve je edukativnog karaktera, govori se o razlici između psovanja i erotskog jezika. Uglavnom, meni je prajsles glas ovog tipa sa radija koji sve to priča kao da vodi opstanak i govori o igri mladunaca medveda, a ne o grubom sado-mazo gej sexu i o tome ko koga nabija na đoku, da, da ima i toga na Radiju Beograd. Ne psuje se samo na Pinkovoj Farmi ;)
    Evo linka:
    http://www.youtube.com/watch?v=UWoK6Wi_Wm0&feature=share

    E sad, da li su u fazonu: Hej pa niko ne sluša nas u 3 ujutru, mogli bi ovo da pustimo. Ok, "edukativnog" je karaktera, ali da li je tako nešto za Javni Servis, koga interesuje JEBANJE treba da traži to na netu, a ne da bude na radiju koji si recimo uključio da svira dok spavaš, a u 3 ujutru ti keva uđe u sobu jer čuje neki glas i ima šta da vidi, da si bolesnik koji spava uz "pušenje kurca".
    A ako mislite da je ovo ok, onda zašto nije dozvoljeno jebanje na Vuki, kad jeste čak na RTS-u?

  18. Dozvoljeno je u tri ujutro, znači ko da nije. OĆEMO JEBANJE U JUTARNJEM PROGRAMU!

  19. Нисам га имао али га је имао један другар па сам га возио и возио се и њему. И ја причам за старији, први модел. Вожња у њему ми је као у јебеној чези, само се клацка напред назад и њише ко чамац. Плус нема ни редуктор ни ништа што би требало такав ауто да има. Класичан СУВ а њих не волим никако.

  20. Pa da li onda može JEBANJE ovde od 24-6 h? Ko postuje van termina ban?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.