Prijava

Nego kosovskim jaoj autoskec zuta kuca brt

Autoskeč u punom sjaju!

kakva je ovo apokalipsa jebena u bg, je l realan ovakav vetar

Sreća da je kinez otišao ranije. Ne bi ulagao u poljoprivredu da vidi ovo nevreme.

tacno je amer popalio harpove kao znak upozorenja da se ne zajebavamo tamo s kinezima, da se zna ko je gazda

jedva čekam kad naredne godine armin napiše opet ovaj post, a ja mu odgovorim, eh da vidiš kako je tek ovde kod mene u čikagu

ne ides ti nigde, grad sjebo jagode i maline hahahah

obro jagode još pre mesec i po .!.

zovi me kad se smestis u cikago, ilinois

ArminVanBuuren
tacno je amer popalio harpove kao znak upozorenja da se ne zajebavamo tamo s kinezima, da se zna ko je gazda

Možda su Kinezi upalili, da pokažu šta nas čeka ako ne vratimo dug.

Dragi prijatelji, ovo je moje definitivno zbogom ovom mestu. Beskrajno cenim pažnju koju ste mi posvećivali, naročito u određenim trenucima koji su bili jako zabavni.
Nemam nameru ostati ovde, kao ni da se vratim i, srećom, mogu reći da nemam ništa protiv nikoga, kao i da ne odlazim zbog nekog posebno.
Tražim samo od Vas da me ne tražite jer me nećete naći, samo oni koji su mi bili bliski znaće kako me naći.
Želim pojasniti da će se osećaj dragosti i prijateljstva za svakog od vas nastaviti i dalje u vremenu i oprostite mi ako sam nekad nekom nešto nažao...
Povlačim se, jednostavno, jer ne pripadam ovom mestu. Budite mi dobro, budite sretni i želim Vam svako dobro....!!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ovo je bilo pismo koje je El Chapo Guzman ostavio u svojoj ćeliji kad je pobegao iz zatvora.
Hvala na pažnji.......
.
Žao mi Vas je, ali ćete me još morati trpiti!

koji ku*ac ovo svi stavljaju na fejs

hahaha DAZHAJK!!

JOOOOOOOOOJ STA JE OVO POGINUSMO!!!

:dživdžan od stotinu leta:
OTKAD ZNAM ZA SEBE VAKO NIJE BILO