Prijava

Ovaj Vučić ima sreću što su Pajtić i ekipa bili takva govna pa ih on namaže tim govnima kad mu se oni najebu majke za ovo što je usrao zemlju na brzinu. Narod glup pa se primi. Ko jebe narod kad je glup u tri pizde materine

A narodni poslanici koji govore AUUUU JAOOO IJOOOJ dok kancelar priča su takav transfer blama pa majku vam jebem

Aplauzi ko onomad Staljinu, niko ne sme prvi da prestane da tapše mžd ga streljaju

Aplauzi ko onomad Staljinu, niko ne sme prvi da prestane da tapše mžd ga streljaju

Mislim da je u ovom slučaju takmičenje u tome ko će prvi da počne da tapše. Ko bude poslednji, najebao je.

Boh je l igras clash royal

Armine aj napravi fb i dodaj me da te ubacim u grupu da pravimo listu za cd za kola ok?

Imam fejk akaunt, od sutra cu imati stabilab net podseti me
Jesi video pesmu sto sam ti ostavio srecko savovic

Dodaj me na: Papetov dupli

Nisam brt moze link?

Hahah nisam video, banovan sam bio na 3 dana zbog te teme.

Božo Vrećo napustio projekat Koštana. Haos jebeni!

a nikad mi neće biti jasno zašto je svaki lgbt u biti transrodan. što nema mačo pedera poderanog glasa, a ne da je svaki ženskim glasom koji je mnogo ženski mnogo i za žeen pa jebem ti sunce

e al božo vrećo, izgleda da ima sjebanih srba preko drine hahaha

jok nema maco pedera.sta ti je bio marlon brando, kianu rivs itd itd

Kijanu Rivs nije mačo brt jebote

zato sto te maco pedere boli kurac da se eksponiraju i patetisu i histerisu, jebu kad god hoce....to se eksponiraju ovi zenskasti pedercici koji su u 99% jebeno iritantni i imaju karakteristike klasicne feminiskinje

Kad maco pedera nagazis on te usere od batina jbg a kad nagazis pederka pickavog on te tuzi svima od sudije za prekrsaje do haga i natase kandic i zove sve novine od kurira do skandi humora