Prijava

mogli bi i mi to.ionako smo veci siptari od siptara.

Правимо им аутопут, зар се нисмо већ прикључили?

brate nezz ko je yasuo ali ako oces da startas dotu vazda uzimaj dazzla i sad iako vele dazzle support zajebi to dokle ne pocnes da igras ranked nikad support vazda carry a i kad upanes u ranked tamo do 4k nikad support vazda carry isto sig

znaci ovako ovo mu vazda sastavljaj i gg-ovat ces uvjek sig

phase boots

modrigan

stygian

posle od situacije ides buricu ako bas unistavas ili bloodthorn ako treba nekoga da silence a da imas krit isto

bloodthorn je sig najjaci item u game posle eula i forcestafa(mada ne ides nikad njemu ova dva sig) sig

sto se tice magija

prvu maksas drugu samo jedanput trecu maxas i ulti naravno ulty najjaca magija u game sig

talente mu ides

10 int-a ako ih jebes ili 125 helta ako te jebu
60 dmg vazda uzimas
-respawn time vazda isto
-6s od prve ti mice sa cd-a i to vazda

trazis mid ako ne daju ti ipak idi pa neka kunu ako ne zelis da te kunu idi po donjoj ako je party po donjoj idi gore jbg

dazzle carry najbolji carry sig

XAXXAXAXAXXAXXAXAXAXA

Dazzle carry 10/10 pickuj ga svaku

https://www.facebook.com/profile.php?id=100016052298280&lst=1336176986%3A100016052298280%3A1491598676
izgovorite brzo.. novinari pre direktnog ukljucenja trebaju ttri puta za redom da izgovore brzo

Hahaha, kad se setim kad sam odlazio u Bugarsku osamdesetih, odnosio garderobu, namirnice, kasete, kakva je ono tuga on zemlje bila.

Haha, kacio neko na pacinu temu, ako se dobro secam modifikovao je da bude decija verzija po tonalitetu xD

haha
slucajno video saltajuci net.sta reci

dodik bas deluje zajubljeno
ili pijano
ili jedno i drugo
pijan od ljubavi

The Chronicles of Doddick

Dodik je dobar za maskotu neku

Jeli tacno ovo ili nije ali mi se cini da su detinjasti muskarci jako bolji u krevetu od veoma ozbiljnih iako zene traze ozbiljne.Kao prvo neozbiljan i detinjasti muskarac je prepun energije i nema nikakvih opterecenja stresovima kocninca poput pravila ponasanja,postovanja normi i slicnog sto ga cini sposobnijim za veci uzitak u seksu i zadovoljavanje zene.Najgore sto neku zenu moze da zadesi je da ima muskarca koji je veoma cesto umoran od rada u kancelariji.

Jeli tacno ovo ili nije ali mi se cini da su detinjasti muskarci jako bolji u krevetu od veoma ozbiljnih iako zene traze ozbiljne.Kao prvo neozbiljan i detinjasti muskarac je prepun energije i nema nikakvih opterecenja stresovima kocninca poput pravila ponasanja,postovanja normi i slicnog sto ga cini sposobnijim za veci uzitak u seksu i zadovoljavanje zene.Najgore sto neku zenu moze da zadesi je da ima muskarca koji je veoma cesto umoran od rada u kancelariji.

Detinjastog muškarca brine veličina kurca, ima manje samopouzdanja itd.
Ozbiljan zna šta oće, dobro kanališe energiju i manje mu je frka zbog nekih stvari.

I ne vidim kakve veze ima energija sa svim ovim. Mnogo stvari pada u vodu kada ti se digne kurac. Nije da ozbiljan muškarac tada misli o krahu berze. Čak i mislim da što si zauzetiji i "ozbiljniji" više ulažeš sebe u seks, jer ti je to verovatno i najbolje pražnjenje od stresa i svega ostalog. A i čim znaš šta hoćeš od seksa, možeš i ženi više da ponudiš, jebiga.

umoran od rada u kancelariji.

Muz umoran od rada u kancelariji vs muz koji 8 sati radi kod privatnika za masinom

Who wins

He who dares, uvek bilo

Miroljub Petrović: " Ti si umro bato saćemo da te dignemo iz groba"