Prijava

У почетку нису дали никакво образложење па су налупали накнадно гомилу клевета да су родитељи насилници итд. и позвали се на неки непостојећи члан закона, то јест адвокат ових родитеља тврди да тај члан не постоји. Има слика жалбе и образложења у снимку.

Nema sanse da bacim sat vremena zivota na ovo ali cu pretpostaviti da im niko nije ukrao dete pogotovo ne drzava jer kome treba dete sa tako usranom genetikom kao sto je ovaj debeli daun prenosi

Не познајем људе лично да бих било шта тврдио да јесте или није, нек свако закључи по свом резону. Мени их жао па зато делим.

едит: у првих десетак минута објашњена скоро цела ситуација

Malo sam surov bio u prethodnom postu ali drzim se poente da nikome ne treba tudje dete, cesto ljudi i svoju decu abortiraju cesto samo majka odgaja dete dok je otac nepoznat, sirotista su prepuna, kome treba tudje dete on ode i usvoji nema potrebe za otimanjem, gluposti ciste

Izdrzao sam tri minuta ma daj bre koja je ovo prica,baca neki fristajl ovaj lik oseti se nema povezano pricu,vazi sto je u dve recenice presao kako su mu uzeli cerku u 8 ujtru panduri nije on nista pitao,histerisao,trazio razlog ne kao ok aj nazovem ortaka advokata da vidim gde da idem

I ja pustio tri minuta, baja počinje priču sa "upali su nam u kuću i oteli dete, ja sam otišao u centar za socijalni rad, nisam ih našao tamo, pa sam ih okrenuo na telefon", voditelj ga pita kako je znao na koji telefon da ih okrene, i ja pomislim: kakvo glupo pitanje, pa dali su mu broj u centru, a ćale odgovara "pa zvali su nas pre dvadeset dana i rekli da dovedemo dete u centar inače će oni da dođu da ga uzmu", pa valjda tako treba da počneš priču majku mu jebem

Погледај на 40:08 жалбу њиховог адвоката о непостојећем члану закона. А на крају клипа образложење центра за социјални рад.

Daj minut od kog ide centar za socijalni rad ne mogu da nadjem

a resices to valjda,

hahah I ne bas ne mogu da gledam ovo al bas sam ubedjen da je veca veca verovatnoca da su njih dvoje neki monstrumi sto su zanemarivali dete nego da se centar za socijalno rad udruzio onako 25 ljudi protiv njih da im uzme dete jer...?

Ma najbitnije je da se pljune malo po drzavi i sistemu, jel tako?

Zbog ovakvih poput lestata cu glasati za sns dok sam ziv

Од 1:04:41 креће образложење центра. Па не знам што би онда поднели жалбу у којој тврде да је измишљен члан закона у образложењу, чему толика представа ако члан заиста постоји и лако ће да им оборе ту жалбу? Шта оно као да се народ наложи и линчује центар и те форе.

Тако је, докле више да рушите Вучића?!

Preleteo sam preko obrazlozenja pa dobro sta lik ih tukao,alkos je I narkoman dete zapusteno,prijavljivale komsije da se tuku non stop sin iz prvog braka isto prijavljivao, ima nekih snimaka. Ma da jebo mater drzavi vidi sta nam rade,delite snimak ljudi.

400 kinti u sekond hendu, izgleda nije fejk, levis 517 model https://i.imgur.com/ApnUMR7.jpg

Za sta si kupio dzak ovaj, sta ces u njega? Nokte? Xd

nokte deponujem isključivo u natron kese brt

u ovom dzaku su nokti stariji od 140 godina

oll šta misliš imaju li nokti neka psihoaktivna dejstva, tipa pojačaju ugođaj vutre kad ih pomešaš? oš ti pošaljem ket nokata da probaš, prvoklasni svakako

ne brate,zadrzi svoje nokte,hvala na ponudi xd