Prijava

Великан- квалитетан је.

bukvalno najgora ns ekipa na jednom mestu + ovaj što crta iz bga, al i on je tipa iz sremčice ili grocke

КРАСНИЋИ шипац проверено

на први поглед рекао бих краснићи је ипак

a ovaj Miloš Radojević, jel ti on deluje kao šiptar ili jok

не знам појма Рагјарде Куплунже ви сте стручњак у многим областима могу ли чути ваше мишљење плизић?

словна конструкција одговара правом српину, ако ви тако кажете Рагјарде онда је тако!

barem su pokusali..ja se ne secam kad sam poslednji put skupio muda da kazem nesto nekoj devojci

Психол пробај да погледаш снимке друштвена динама у служби завођења легенда каже да се претвориш у Казанову после гледања тих видеа

neko od mojih kupio sampon sa mirisom bijelog luka...

"Peklenica u Međimurju poznata je kao prvo nalazište nafte u Hrvatskoj i svijetu. Nafta se u Peklenici eksploatirala četiri godine prije nego u Pensilvaniji (SAD), odakle potječu prvi podaci o nafti na svijetu." - jebo mater ovi hrvati nastali pre jebenog velikog praska, jebena antimaterija od naroda, prže istoriju oči joj vade xd

A sta kazes na recenicu "Sinjska alka je nastala jos u 11. stoljecu za vrijeme vladavine kralja Stjepana II kao natjecanje hrvatskih vitezova..." i da ne tupim dalje. Jebo vas otac, Sinj bio u sastavu Srbije tada, mogli ste bar jos 100 godina u rikverc da odete kada nije bilo toliko podataka. Lazu bre, ne prestaju. Ali najgore je sto nasi ne reaguju na ta sranja.

Lololo rekoše negde bosonci saće tuže i repubku spsku i repubku srbju za ratnu odštetu i gencid, znači bosoonci su upravo od "8327 žrtava" ili koko već bukvalno namestili matematički koeficijent 8327 koji će množiti po jediničnoj ceni jednog život, da vas priupitam nešta bosoonci kako je to kad prodate veru za večeru, oćel se nakon isplate preći sa jeftine svinjetine na skuou junetinu a a xd