Prijava

ne mogu da ustanovim koja je ovo priča

a pred novogodišnje i božićne praznike uvek valja podsetiti se :D
https://www.youtube.com/watch?v=ay6f0KFE_ls

Odlicna numera za ove blagdane

Ali kad polaze isusa hahahahahahaha

I na kraju kad gleda u "na nebesi nad nami" hahahhahahahha majku ti bre jebem gde nalazis ti ove imbecile

Hahahah ne analiziraj smešnije je

Reci da je ovo Izijem haahahahhaah

samo još adapter za kurac da uključe u ponudu

Sad će ps da ti javi šta ima na lageru xd

Космајац

Reci da je ovo Izijem haahahahhaah

Hahah umro sam na ovo, a sasvim mi realno deluje

Pravda za Srkija! Ima lepu i pravilnu intonaciju i dikciju, a i ritam mu je solidan. A ima i taj neki x-faktor i harizmu osobe za koju nisi siguran da li je jebeni Hanibal Lektor ili evnuh.
Ali najviše cenim to što se vidi da mu je istinski ozareno lice iskrenom i prirodnom srećom dok spominje i veliča Gospoda našeg.

A ne kao one mase zombija po crkvama koje pevaju o velikoj sreći, radosti i ljubavi što vozdiže i ispunjava, a svi gledaju u pod i mrmljaju sve nešto sebi u bradu, kao da ih je neko neispavane šibao da dođu da pevaju.

Protestanti su najgori u tome, ali i pravoslavci znaju da smore. Pravoslavci ili zvuče smoreno, ili ako se prime onda zvuče kao sekta neka mnogo zajebana.

E da - i kad je u drugoj strofi spomenuo vojvodu, samo sam čekao da mu se pridruži onaj guslar što gusla o Džićkarau i Dićmlau :)

Pravoslavci ili zvuče smoreno, ili ako se prime onda zvuče kao sekta neka mnogo zajebana.

Hehehe.....makar ne ženimo sestre...heheheh

овај лик је транвестит мислим да сам му чак видео неки профил транвеститски на неком језивом сајту

Dobro bre Radje kako nadje ovu budalu, svega ti? :)

hahah skočko mu ostavio komentar pre četiri godine na klipu: Promijeni dilera

kolko se sećam, warner ga je iskopao tad :D

Zivojin Misic

Ali kad polaze isusa hahahahahahaha

Марко

овај лик је транвестит мислим да сам му чак видео неки профил транвеститски на неком језивом сајту

davim se

slušam ovo na 10-12. minutu i savija mi se kičma kao gusenica xD

samo fali prekoputa njega Božo Vrećo i emisiju da vodi Gajšek Agape i da se uruši svemir