Prijava

Lepo je videti da nisu svi hijene i lesinari u svetu sporta. Samo jbg sa razlogom ovo nije pustano u siru javnost :)

видим, али што узимају форе од Јенкија сви хаха

2 pitanja
Zašto prvu sliku koju je Bata Sale poslao ne vidim a drugu vidim a drugo pitanje na šta upozorava čovečuljak ovaj

Prvi sliku ne vidiš najverovatnije zbog toga što je Bata Sale zeznuo link prilikom postavljanja.
Što se tiče druge slike, čovečuljak upozorava da nisi seo na wc šolju već ispred, kao i da je daska spuštena.

прву не видиш зато што је батасале окачио линк за који немаш приступ. јеси то бата сале променио посао? честитамо :)

Ova pjesma je posvecena mom drugu iz srednje skole, bio je na casove bezveze dok sam ja izlazio sa njegovom tadasnjom ali on nije znao da je ona samnom a nit ja nisam znao da je ona njegova! Ja kad sam bio kod njega kuci on me pitao imam li curu sto sam tako zaljubljen a ja sam mu rekao da imam i rekao sam mu ime i prezime te cure i on mi je rekao da on izlazi sa njom onda sam ja ostao sokiran i zakleli smo se kao braca da necemo vise da imamo nista sa njom! On je posle na casove bio lose sve dok ga sudbina nije povela u smrt kad je prelazio sine struja ga je ubila! Vidjeo sam hilihopter kad sam isao kod njega kuci ali nisam znao da je on u njega sve dok nisam saznao dok nisam stigao kod njega. Ovo ja pricam ukratko ali prica traje mnogo duze i nemogu da vjerujem sta su zene danas! Posvetio sam mu ovu pjesmu i neka ti je laka crna moj brate evo toliko godina te necu zaboravit i jos ti cuvam duksericu najke sto si mi poklonio iz srednje evo vec 15 godina!

jahahahahahhahaahahahahah 10/10

hahahah koji kurac, časovi, struja u šinama i helikopter

Извор:

https://www.youtube.com/watch?v=pLuKzZ8W7p4

И немој да се неко посрао по песми, набадам песнајама сурово.

grok je uvek bio bezveze na časove

primjetio sam u poslednje vrijeme da si na časove bio loše

Одњело ме јаране.

Коментар са исте песме, који припада у тему "Сиротиљска спика":

Srki022
2 years ago
pitam li se na sta je covek sve spreman da uradi zbog tih para jednostavan je primer ovog coveka sta je pevao tad a sta danas peva i na sta to danas lici, preca mu je saka novca nego da ga ljudi vole i pamte zbog lepih pesama i onog sto je bio, cista pohlepa ljudska! a nije ni prvi ni poslednji

Типичан Срки хаха

nisam dosta vremena bio kod kuce pa išo sad, blejim ispred kapije kad dolazi komšija i priča kako je dva meseca ležao u zatvoru jer je tukao ženu. kaže fali mu zatvor, nisu ga terali ništa da radi jer je stariji, redovna mu hrana bila, malo mu i nedostaje ta atmosfera lololo