Prijava

pa jel i dalje ima vas da ne kapirate da se ovakve cene stavljaju da bi ti oglas imao veći broj pregleda

kao i cene od jednog dinara na kupujemprodajem

ko ozbiljno da shvati lika koji stavi ovu cenu i plus u opisu napise: Terasa od 10m2 gratis

Kako nekome poslati ~C=====3 u pvt a ne dobiti ban?

Inace nije u prirodnoj velicini

u prirodnoj velicini je :-

XD

90 posto muskarac ima 12 do 15 cm penise aija imam 15 cm penisa i ja zadovoljan zato momci odahnite vise mi mozemo naduge staze jebat zene radi toga one nas zele radi toga i brak sanjima tak da ovi koji imaju 17 d0 25 cm penise mogu samo drkati i nikada nece imat zenu za brak

istraumirao me ovaj radjardov post hahahh

jašta jašta sve preko 15 bije u cervix

Hahah, bravo Radje.

Solidna ispovest, Rađ

kiseli likovi realno diskriminisu likove sa velikim kurcem,ne mislim na pvu radjardovu zajebanciju i slicno,nego bas stvarno neki su ti neprijatelji iz takvog nekog razloga i zele ti lose stvari da se desavaju,nije prijatno

Čekaj bre, kako neko zna kolki ti je pa da te diskriminiše? Ili se taj jebao s tobom ili ga vadiš u javnosti.
Prlestani da ga vadiš u javnosti jebo ga dan!

Da vrlo cesta pojava je to nema sta, kumstva se raskidaju zbog toga glave padaju

Pa npr kad je devojka imala dva momka i ovaj prvi je imao veliki a ovaj drugi mali, pa je ova to rekla ovom drugom pa je on poceo da diskriminise ovog prvog

vise nacina(a ne moras jebati ni jednog lika)

Likove koje diskrimišu zato što pričaju okolo o veličini svog kurca ne diskrimišu zbog veličine gorenavedenog kurca.