Prijava

ja samo jednog ludaka znam da se hvalio velicinom svog kurca, verujem da svakom koga upozna kaze da ima veliki kurac.isto je voleo da se pohvali kad iskenja veliko govno

kako su ovo uspeli ako nisu bili pijani..
neka je ko trska bitno je da prska

Interesuje me kako izgleda to merenje kurca medju klincima, jer se i dalje nadam da je to urbana legenda. Mislim kako jebeno, nadrkaju ih pa stanu jedan naspram drugog i ovaj duzi ubode ovog kraceg kurcem u stomak a ovaj njega ne moze da dovati i onda je ovaj pobedio. Buklavno ne mogu drugacije da pojmim to merenje dva kurca. Pederski je u svakom slucaju

ovaj duzi ubode ovog kraceg kurcem u stomak a ovaj njega ne moze da dovati i onda je ovaj pobedio

lolololololol

jhahahh to je neki nacin merenja medju slepim klincima

kako da sacuvam bukmarke negde na netu a da se kopiraju odjednom jer ih ima fazon 400,pomozite kiselijashi

Ollanik, imaš i u Firefoxu mogućnost Sync, potraži po menijima. Napraviš akaunt i isto sinhronizuješ bukmarke i sve.

najbolje je tako, moš posle da sedneš za random komp i učita ti tvoje bukmarke ako oćeš

bigassmessage.com

Fin sajt za slanje velikih poruka. Recimo:
bigassmessage.com/bd879

Debilniji tekst ja nisam video da stoji uz neku sliku oca mi moga

Jes vala, Boh. Mogo si lab ovo na transfer komotno

Hahahahahahhahahahahhahaha

Maestro dabogda tell jebo milasin I sin dragan

brt to bi bio incest

sramota me je sto sam se ikada blejao na vukajliji,bas preterano preterano jadni i glupi likovi koji nikada nisu niti ce jebati,latentni homoseksualci koji su od tarzana istih prejadnih likova stvorili neku sliku u glavi sebi kako izgleda pravi muskarac i kako se stereotipno ponasa,od istih sisa koje kao i oni imaju 0 ulicnog iskustva i 0 iskustva sa pickama...moja greska je sto ih nisam sutirao od samog pocetka nego im dozvoljavao da se druze sa mnom