Prijava

Niška autobuska stanica naplaćuje peronsku kartu 300 dinara. Jedina firma koja je toga oslobođena je Niš-ekspres, pa ko bude imao tu nesreću da na istoj zagine, može da kupi kartu na relaciji Niš-Gornja Toponica, ona je 95 dinara. Elegantan zajeb. Mnoooogo korisna infromacija, posebno kad si sirotinja

Ako si iz Nisa i vozis se autobusom, gotovo sigurno nemas pare za internet. Hvala svakako na infu.

300 din peronska, ludilo..kod mene ce sad da naplacuju parking za stanare 800 din mesecno pa lakse bi mi palo da me neko jednom mesecno udari motkom po glavi i otme 800 din nego sto moram da dajem njima.treba da placam parking mesto koje mi nije rezervisano.a u jagodini nema komunalne policije i ne placa se parking.dabogda izumrla srpska nacija i nestala srpska drzava u roku od 40 god

Labokv, okupite se pa protestujte zajedno.E mamu im jebem lopovsku dođe mi da ih spržim trofaznim kablom od TA peći sve te lopove.Oni su stvarno prešli svaku meru.Nego problem će prave zavidni ljudi koji nemaju kola i reći će šta ih briga pošto oni nemaju kola, e nesloga nas uništava apsolutno.

reket plati državi pa te neće dirati

Zamalo sam zgazio pešaka nadrkanog misli ako je pešački da ne treba pogledati ulicu, nagazio ladno ko u kucu da ulazi mamu ti jebem trebao sam preći preko tebe sa dve tone.

Ako su lakse telesne povrede, 4 poena i 10 hiljada din. Bez oduzimanja dozvole.

Sake ja se i derem na pešaci kad ih vidim da šetaju polako, i kažem "Aj poitaj bre".

Vidim ja nece nesto.

B92: Google razbesneo korisnike jednom jedinom promenom http://www.b92.net/tehnopolis/internet.php?yyyy=2018&mm=02&nav_id=1360002

Al i dalje može desni klik na sliku iz gugla pa new tab i bleja

nece niko da protestuje plase se :(

Ma nije samo da se plaše,nego nemaju kako ljudi ni da se organizuju. Večito protestuju ovi što su na državnim jaslama,a državne plate su top kad uporediš s onim što daju privatnici. Tih 800 dinara će plaćati i oni što teraju golfa 2 i oni što teraju golfa 7,pošto već i registraciju plaćaju isto. Nije tu narod kriv, nego država koja te ne štiti ni kao potrošača,ni kao proizvođača,a ni ko čoveka...

Sa ovim dingospoom sam imao čast da sviram 5 godina po celom svetu. Kasnije sam ja dobio decu i našao pravi posao. On nastavio da svira, ja jebi ga nisam. Ipak i dalje mislim da sam srećniji od njega. Što kaže narod - sve u svoje vreme :)
Lejdis end džentlmen, moj dobar drugar iz Brazila, segnior Henrique Morales!

https://www.facebook.com/henrique.morales/videos/2395737700451720/

Захтевана страница тренутно не може да се прикаже. Можда је привремено недоступна, веза на коју сте кликнули је можда неисправна или можда немате дозволу да погледате ову страницу.
Назад на почетну страну

E jebi ga, šteta.

Čevu, imaš li problema sa otrovnim paukovima, zmijama i ostalim opasnim živuljkama koje to podneblje donosi?

Kad su ovi iz vojnog sindikata protestvovali zbog malih plata pre par meseci u Beogradu, njihov nacelnik generalstaba Dikovic im je zapretio da ce dovesti navijace da ih biju ako izadju na ulicu.

S obzirom da me od najbliže otrovne živuljke deli tri hiljade kilometara Tasmanskog mora, evo pogađaj odgovor iz tri puta.

Oduvek me zanimalo kako obično živi prosečan policajac, koji je zadužen da štiti pedere na paradi.Kakvi su njegovi odnosi u porodici i ostalo?