Prijava

Izgubio ti se naglasak druze

Beli je 91. ovaj mu je neki od onih ortaka valjda.

Ma ti se u sve razumes

Prva dva broja na ličnoj su uvek 00.

Ova glava ne postoji u Mladenovcu

Супер подијел, серија отворена врата хаха.

prelepo prelepo prelepo

kanal neki odma beat street-ognjiste i odma sam dao 10/10

zar nije nesto tako vec bilo?

Pa bilo je devedesetih, u tome je i fora

prelepi winamp, i deset godina nakon što su prestali ozbiljno da rade na njemu, a pet godina nakon što su zvanično ugasili projekat, i dalje dominira sranje kućnim žurkama i u rupčagama od lokala gde sam puštaš muziku :-))

a raspilavio sam se kad sam otkrio da je softver u kom pravim muziku napravio isti lik koji je napravio winamp - Cockos Reaper je u pitanju i iz godine u godinu je sve jači
http://www.emoji.co.uk/files/apple-emojis/smileys-people-ios/94-raised-fist.png

mislim, tako se zove program, lik se zove Džastin jebiga

softver u kom pravim muziku

Da, da, secam se kad si i djigola napravio... -_-

nocašnji san

kao ja u selu svom u mojoj ulici tamo kod stare ambulante i idem kraj kuce putem, i sad izlazim iz parka i ulazim u ulicu i iz pravca kuce ka crkvi prolece aviončic onaj mali i slece jebeno na put i prolazi pored crkve i tamo se zabija u neku kucu i samo buuum eksplozija. ja tu kao stanem gledam ne znam šta se dešava, i vadim novčanik svoj, i vidim da je počela koža da se ljušti i kao pizdim prodali mi lažnu kožu i ja još prstima to ljuštim i nerviram se što pravim još vece sranje. u tom momentu kao idu dva bicikla, otac i sin i neki auto niotkuda se pojavljuje i udara sina na bajsu i ode ovaj u kanal, i otac krece da urla da viče tipa jao što mi ubi sina, kme kme, tu se pojavljuje pola sela, svi okružili mesto zločina, šatro neka krvna osveta bila u pitanju i tu ti ja nastavljam do caleta kuci, tipa nosio sam ceger s 4 piva, nešto smo malterisali boga pitaj pa da se rashladimo