Prijava

Video sinoc nekog coveka kako kenja na slaviji iza zardinjere i kako se obrisao salvetom najopustenije

Ne zakeraj, bar se pristojno obrisao SKEČ

Da nije musliman mozda? Ili da ne radi za NATO?

To je pravi bečki wc - kenjaš nasred puta i bečiš se da ko ne naiđe

Predlog:

Da seltik svaki put kad skečuje pre posta stavi SKEČ, a ne posle, jer ovako pročitam, vidim na kraju SKEČ, pa se onda tri puta navraćam da vidim kakav je skeč u pitanju i nikad ne skontam to SKEČOVANJE

xd

Banglades smo, dovoljno videti kakve face se srecu u gradskom prevozu

Seltiče, puna podrška za tebe od mene, jer te prozivaju moji oponenti da ti je skeč prazan i da loše skechuješ, to ti je plus kod mene, moji neprijatelji su i tvoji neprijatelji

Po babine linije smo

Boli te kara i

Keep sketchin'

Jedna od najgorih gluposti koju sam mogo cuti je da od coveka koji zivi od danas do sutra ti ocekujes da vodi racuna o kilazi,da drzi dijetu,da prestane da pije i pusi, da ne igra video igrice.Ja sam prilagodjen takvom zivotu i najcesce nemogu da nadjem devojku zato sto nevodim racuna o telesnom zdravlju.

Mole se dva nuba Zapata i Reme da obrišu jedan od dva ogavna posta koja su izvoleli izasrati na temi za svetsko jer su zaključali temu

K O L I K O K O Š T A
O
L
I
K
O

K
O
Š
T
A

L I N I J A K O K S A
I
N
I
J
A

K
O
K
S
A

hahaha celtic dobar skec..kenjanje na ulici je nepristojno ali se on pristojno obrisao.hahah smejem se vec 45 min

http://mondo.rs/a1115086/Zabava/Kultura/Narodni-muzej-svecano-otvaranje-FOTO-VIDEO.html

Nekako su me bile ophrvale emocije, baš mi je drago, celo veče su mi oči bile prepune suza radosnica, nisam očekivao da će me toliko razgaliti jedno otvaranje muzeja ali baš je bilo lijepo.

Upozno sam zenu svog zivota noćas u izlasku. Ćao poz.

Sjebaće te kad tad