Prijava

Глупандеру , кева ти је проваљена , то ако си ти реко нешто за мене то је једна ствар а друга ствар је истина . Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .
Шунто , што се тебе тиче , често се питам како то да увек долетиш после овог идиота да га одбраниш пошто у расправи не може сам да изгарара . То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???

Lipov, ne mislim bas da nece imas zensku moze kupis albanku ili nadjes neku sa sela one ne brijaju dlacice, ali njima i netreba ni nesto veliki kurac da bi bile zadovoljne.A sto se politike tice ja se toliko i nezanimam mnogo jer koj god da je doso nista nikad bolje ne bude.Mada da dodam ovo zasto bi ti zbog toga sto te neko bocne ili istroluje isja na robiju, i nacisto sebi upropastio zivot za sva vremena i kad te budu upisali u krivicni dosije mozes da kazes zbogom trazenju boljeg posla?

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao

Sto se tice politike ja tu gledam koliko mogu sam i sa jos nekima u okolini da se koliko mozemo sami organiziramo i da ne cekamo ni opstina, a kamo li da nam vlada resava nesto jer od cekanje na njih nema vajde.E nisu muskarci takvi, kakve ih predstavljaju u medijima da ih ocrnjuju, a to znam ko i radi.Pa ona sto namerno nece nikad ni rucak da spremi kako valja.Ja nisam ni debel ni ružan kao što vikaš, već sam samo mnogo prazan.

Kako ova mala peva je bo te.

Čak je i ovu govno pesmu učinjela lepom.

https://youtu.be/SuAaq8KGWsM

Kakav mi je ovo nik koj kurac

Kako ova mala peva je bo te.

Čak je i ovu govno pesmu učinjela lepom.

A i nije losa picka.

Ali da, cak mi mozda i bolje zvuci i ovoj njenoj verziji nego u originalu

како треба да попиздимо и поубијамо оне сељачине терористичке шиптарске доле јаој једва чекам

Uuu nešo jesi povuko vezu kod svetlane sad, zvala te da je opremis.
Nabijem i tebe i celu tvoju lemursku familiju mladenovacku na kurac neobrijan.
PUCAJTE JA I DALJE DRZIM CAS!!!111

PS.Lipov.Kurac nije bio dupli ali kad sam dirnuo u svetog bohora mladenovackog je odjednom postao.Da je bio pa ajd i nekako.
Jebemiti familiju celu na zadnjem sedistu iks petice.

Uuu nešo jesi povuko vezu kod svetlane sad, zvala te da je opremis.
Nabijem i tebe i celu tvoju lemursku familiju mladenovacku na kurac neobrijan.
PUCAJTE JA I DALJE DRZIM CAS!!!111

PS.Lipov.Kurac nije bio dupli ali kad sam dirnuo u svetog bohora mladenovackog je odjednom postao.Da je bio pa ajd i nekako.
Jebemiti familiju celu na zadnjem sedistu iks petice.

Čak je i ovu govno pesmu učinjela lepom.

И Растину песму је направила слушљивом.
https://www.instagram.com/p/BoNGHUmB1bc/?taken-by=kikicpro

kolko se upinje ovaj kesic

Samo Reuf i Stefan mogu pobijediti Dodika

Mali albino se lijepo popišao po niksi steroidnom debilku.

I da, video sam ovo na negujmo. Xd

https://youtu.be/WHHWkSbt_xE

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aNYm1YK_460svvp9.webm

raspao se na 3 dela kad pao sa motora (sejf for work). verovatno vijetnam ili stavec...

Hahahah uradio 360 flip