Prijava

Što je najjače, stavio bih sad 10000 evra da je jebo više od Pezosa, potpisujem.

Ja bi stavio da nije jebo nikad

Овај је српски Michael Cera

Само нема пара

ps
Ja bi stavio da nije jebo nikad

upravo

hahahaha rucni sat je okacio na zid.pogledajte prvu sliku.dal ima smesnijeg lika na svetu.. velika legenda

на руци сат
што пет минута касни

sta predrag misli, rijaliti govori

On ima strogog caleta koji ce ga najuri iz kuce odmah cim cuje da je jebao vise od dve cure u zivotu :( .

Ahahah binbas je trigerovan hahah bas neobucno za njega, coveka od skoro 50 godina

primetio sam da dosta nas više koristimo telefone za pristup vukajliji a da su nekima od vas baš odebljali prsti a slova se usitnila, krmci jedni.

Управо Пани.
Нешто више од годину користим телефон за Вукајлију. Рачунар понекад.

koliko ja vidim sada se za sve vise korsti telefon.pre nekoliko godina nekom ckne komp ili izjebu vindovs, svi frka.mora taj dan biti gotovo.sada se to isto desi.nema veze.ovih dana cu nositi na popravku.

Olako je zaboravljen bombasu odlaza sa sajta tako smo i na Jasenovac zaboravili brzo dok Hrvati poštuju njihove žrtve
Petar Pan Pezos

Pa realno lik kao demonstrativno otisao, onda pratio iz offa i video da nikog nije boleo kurac sto je otiso i onda se vratio kao da se nista nije desilo pa jbt imas blizu 60 godina kako se to ponasas

Cekaj malo, bombi ima 50+ zaozbilje ili zajebavate?

Glup sam ovih dana, ne mogu da skontam sam, takvi mi nedelja i horoskop.

Знам да има преко 40 сиг.