Prijava

Na balkan infu kod tese, onaj koprivica prica kako je ucestvovao u orgijama hahahahahha jebem ti kolje hahahahah

Hahah najveci hit je bio kad su doveli njega i Miroljuba u istu emisiju, ne zna se koji je veci bolesnik a svaki vuce na svoju stranu, ko telad

Cekaj zar je bio sa njim ? Na balkan infu ili negdje drugo?

Drugo, da li kod Mivomiva Mavica ili tako negde, zaboravio sam vec, potrazi na yt ako si mazohista xD

https://www.youtube.com/watch?v=055hupVq4G8

pre 7 godina upoznao sam najlepseg andjela, nisam nikad pomisljao da ce mi se desiti ljubav kao iz filma, non stop smo bili zajedno, bukvalno se nismo razdvajali, jedan covek u dva tela....prva koju sam upoznao sa roditeljima, prva kod koje sam isao da upoznam njene....sve je bilo savrseno prvih godinu i po dana...secam se da smo gledali ona, ja, njena keva, i njihova komsinica neke moje slike, i odjednom i njena keva i komsinica u isto vreme JUU KAKO JE LEP....u trenutku pogledam u nju i ona pocrveni, jer je znala da je kraj sto se mene tice....ove su ladno komentarisale mog druga kako je lep, pa simpatican, pa ima lep osmeh pa ovo pa ono, nije se to desavalo jednom nego vise puta je cak njena keva pricala tako pred nekim ljudima kako imam lepog druga, pa neke njene komsinice kao mogao bi nas upoznati mogao bi dovesti njega bla bla bla ne pada mi na pamet da ga dovedem ONA JE BILA SAMO MOJA....svadjali smo se non stop jer sam znao da ako to misli njena keva i sve te komsinice da toi misli i ona onda, ona koju sam voleo bukvalno vise od sebe

Ja bih zaplakao da sam pustio ovu pjesmu dok sam čitao ovaj tužni tekst šmrc

trebaju mini violine u pozadini

па шта је било на крају

Petre bas si sentimentalan kad slusas ovo, ali zelim da te pitam jel umela da lepo kuva ajvar ta cura o kojoj on govori

trolujes me vrti mi se tlo pod nogama

alo mater ti u pičku smrdljivu jebem , kome si se ti našo kurčit?ja sam ti u trebinju pa dođi kad god oćeš da ti svaku kost polomim , jebem li ti sve malo crtano prokurčeno bolesno , koji kurac it oćeš?samo ti dođi u moj grad sve ćemo se mi dogovorit , ne treba ti povratna , jebem te u te naočare pederske , majmunčino mala.

шта је ово

Za one što vole sve što i mladi.

daj link sad me baš kopka koja sam prostorija