Prijava

Линк дај или не лажеш.

Au sta ti citas I delis druze

Ovaj tim eksperata što joj priskače u pomoć i nesebično dijeli svoju mudrost je zajebo i Vukajlijaše

Zamisli skupi se kor foruma ana i vukajlija na isto mesto ono ko kad su ekskurzije pa spoje musku i zensku skolu to bi bio pis zivi ja mislim

Napustile bi objekat za 20min max lol

хахахха да мали мујо гамби и пцето луди сте скроз озб али мешо шта читаш заиста пхсхаха

63к пута прочитана тема шкк

ja sam je dva puta pročitao jutros

mojim sunarodnicima podno dunava želim srecno prisajedinjenje uz pesmu https://www.youtube.com/watch?v=MHtArxY3BeY

Ovaj lik što drži Mb restoran za koji svi znate u dupe vas jebem odbio da proda kafanu bratu od diktatora nam i ovaj u fazonu kao ok ne moraš i ispred kafane na putu jebenom koji spaja Čačak, Topolu, Mladenovac i Beograd raskopa sve i udari ostrvo i neki kružni tok tipa i uzme liku 80 posto parking mesta ispred kafane hahahah sad 7 kola mogu da stanu tipa i to je to

Ovaj lik što drži Mb restoran za koji svi znate u dupe vas jebem odbio da proda kafanu bratu od diktatora nam i ovaj u fazonu kao ok ne moraš i ispred kafane na putu jebenom koji spaja Čačak, Topolu, Mladenovac i Beograd raskopa sve i udari ostrvo i neki kružni tok tipa i uzme liku 80 posto parking mesta ispred kafane hahahah sad 7 kola mogu da stanu tipa i to je to

realno super je prosao ako se na tome zavrsi

kolko je inace bio veliki taj parking otprilike

Neće se završiti jbg
Bio jebi ga koliki oćeš, još lik pre par godina razvuče sajlu na 3 metra visine da mu ne staju kamiondžije na parking jer zauzmu 4 kamiona ceo parking i ne mogu fenseri iz Cg da stanu sa džipovima
Sve to lepo beše al kurac

a koje mu pare nudio za kafanu, znas li?

To ne znam. Al premnogo kafana vredi. Moš misliti kolike pazare ima kad ima mislim 9 konobara svaki po 100 k platu ima

Kurac 9, više ih ima

To ne znam. Al premnogo kafana vredi. Moš misliti kolike pazare ima kad ima mislim 9 konobara svaki po 100 k platu ima

Sad ce imati 50k