Prijava

Želim rasno i religijski čistu vukajliju.

A pre svega želim vukajliju bez autošovinista

Мада грдан ми је онај Брејвик нарочито јер је Норвешка толико стерилисана да нису ни знали како с њим после па му дали плејстејшн 4 кад се жалио да му је тројка застарео модел (не зајебавам се). Сада одлежава својих максималних 20 година у бољим условима него 50 посто балканског живља.

Овај је бар ризиковао да налети на неког делију опасаног експлозивом на обуци код хоџе, а Брејвик је децу решетао. Пичке свакако

Истина.

Zapata je ugrozeni strejt beli muskarac xD

pa brejvik je zapravo odradio kako treba. ubijao ljevicare koji i jesu problem doseljavanja tolike kolicine muslimana.

australijanac ubijao zmije koje su usle u kucu, a brejvik likove koji su im drzali otvorena vrata.

Ja sam ponosni beli pravoslavni konzervativac, i boriću se za svoja uverenja do kraja

Evo pisu po netu da je ovo inspirisano srbo-cetnickom ideologijom.
Pa jebem ti... xD

Zapata je ugrozeni strejt beli muskarac xD

Како није. Сопствена бела жена га је потпуно економски потчинила, а бивши сарадници сада крупни капиталисти и entrepreneuri изексплоатисали.

Само један од бројних примера модерног мушкарца свесног своје ситуације.

Ahhahahahha

Mada.. kad se tako predstavi...

Србочетничка идеологија па лол. Једино што је овај баја знао о нама је да смо склепали пјесму Од Бихаћа до Петровца села. Да му даш карту лоцирао би нас негдје испод Непала.

Најбоље да зна све њих и све о нашој историји.
За Марка Миљанова не знају ни Срби како треба.

Ahhaa niste daleko od istine što se mene tiče

Mislim da je ovo jedina aktivna tema na kojoj se Maestro pojavio a Zmaj nije napisao
Maestro okači svoj kurac ili kad će lajv neka daun spika ahahha

Змај и Мајстро не зна се ко је већи даунко. Најгоре од Босоноца и најгоре од Србијанаца. Ајде окрените неку свађу, волимо гледати дауне како се копрцају у својим говнима.

ček kako sad maestro srbijanac?

Gledam na republika srpska tv policajca s petlovog brda... u petak. Tužan prizor i definicija samoće