Prijava

Ali i primer muževnosti i šarma

nenade, najiskrenije jedini si lik koji uspije izazvati nelagodu mi ovdje. ne mogu te shvatiti ozbiljno i da ne iskljucim citav kontekst tvog obitavanja ovdje na sajtu i onoga sto si radio mimo njega vezano za ljude sa njega. taj transfer blama koji izazoves u meni, to je neopisivo. ozbiljan sam, druze :(

a za bulju...čika raguza hahahahaha

Ako je Nenad Bohor, onda bih imao pitanje za njega po mogucnosti na cetu da ne ostaje ovdje, dosta ljudi prati. Pvt mi je nekako previse tajnovit

Zmaje to je zato što si se zgražavao sa Sojom na to kako se žene slikaju gole i šalju slike i kako muškarci smeju da gledaju to a ni jednog trenutka nisi pitao ej Boh da li istina to je
Nije da sam se slomio kurac da ovjašnjavam al ne sudi o meni ako ne znaš celu priču
I to izazivam ti nelagodu lol druže ko si ti

ове усташе и њихово цвијеће више кукају због таблица него срби због три геноцида која су преживели од њих, то показује колико смо глуп народ јер им не набијамо то довољно на нос као и остатку света, чак неки смећари најчешће београђани осуђују скидање таблица и бушење гума, а на помен клања стараца и силовања деце кажу ај докле више о томе несмарајте националисти нећемо фашизам овде више треба да гледамо у будућност

Бохор
Zmaje to je zato što si se zgražavao sa Sojom na to kako se žene slikaju gole i šalju slike i kako muškarci smeju da gledaju to a ni jednog trenutka nisi pitao ej Boh da li istina to je
Nije da sam se slomio kurac da ovjašnjavam al ne sudi o meni ako ne znaš celu priču
I to izazivam ti nelagodu lol druže ko si ti

koga zabole kurac za gole slike, transfer je to da si tračava baba haha
zamisljam tebe i kosmopolitu kako zajedno strikate vilerove goblene, razmjenjujete recepte za posne hurmasice i poslije kao tracate o nekim ljudima. jesi li ti mislio da ce ti ono iko ikad zaboraviti. pored ikone na ledjima, bijelih komplet lotto polyester trenerki ovo sa tracanjem ce ti biti jos jedna, a sve zajedno jedine stvari po kojima cete ljudi pamtiti hahaha
i prestani se blamirati, druze, svaki put izvisis ko kosmoplitine sise

ове усташе и њихово цвијеће више кукају због таблица него срби због три геноцида која су преживели од њих, то показује колико смо глуп народ јер им не набијамо то довољно на нос као и остатку света, чак неки смећари најчешће београђани осуђују скидање таблица и бушење гума, а на помен клања стараца и силовања деце кажу ај докле више о томе несмарајте националисти нећемо фашизам овде више треба да гледамо у будућност

И ово је истина.

Марко
ове усташе и њихово цвијеће више кукају због таблица него срби због три геноцида која су преживели од њих, то показује колико смо глуп народ јер им не набијамо то довољно на нос као и остатку света, чак неки смећари најчешће београђани осуђују скидање таблица и бушење ума, а на помен клања стараца и силовања деце кажу ај докле више о томе несмарајте националисти нећемо фашизам овде више треба да гледамо у будућност

sad ce lazar ristovski, rados bajic bjelogrlic da snime film o srpskom stradanju u tri rata hehe

pa najgore su prosle zrtve iz drugog svjetskog, jer su najmanje pravde dozivili zahvaljujuci komunistima.

Zmaju haha to je sve u tvojoj glavi druže tako da ti ja ne mogu pomoći
Ako ćeš se lepše osećati mogu ti reći da su sve tvoje projekcije tačne ako te to veseli il šta ja znam

jbg
to je moj dojam o tebi, koliko god jadan bio, ti si ga stvorio o sebi.
ne veseli me, invalidni ljudi ljudi uvijek u meni izazovu neko sazaljenje i potrebu da im pozivom doniram bar 100 dinara, ali tebi ne dam jer znam da ce sve otici na bijele trenerke i novi set igala pletilja.

Ovo za tetovažu je istina do duše.
Imam i igle negde u kući ranije je baba plela redovno sad je jebe vid
Pare ne trebaju batke skupljajte da naspete put ispred zadruge da ne bude blato XD

JEBOTE MOGU KUPITI POLA ULICE U KOJOJ ŽIVIŠ SIG ON DAJE 100 DINARA HAHAH

ok. vidim da si ispucao municiju za veceras. nemam se na sta nadovezati. probaj nesto sa vucjim brabonjkom i opankom, mozda me trigeruje.

salim se :)

ми смо толико глупи да се не бисмо осветили олошу све и да су комунисти изгубили рат, можда би био неки блајбург мањих или сличних размера али дефинитивно не бисмо истерали муслимане у турску и хрвате у словенију па да их тамо окупира италија, да кажемо ево вам, зајебали смо вас после првог рата, сад сте били против нас али сте се барем исцимали да спашавате народ од крвожедних хрвата кад сте скапирали какво сте зло створили, сад се ви јебите са њима

Da da udari odma sa nemaš argumente nisi me dotakao to je prolazilo ovde
Dobro, sutra kad napunim baterije
Mada nisam napisao ni planina s koje si sisao ni međed ni bukva zadrzao sam dostojanstvo

Ahahahhajaja
Snupi me opet pominje. Da njega neko pita da li je nesto istina, izmislio covek pojam besramnosti.

Nemaš srama kad pokušavaš da opereš sebe preko Bohora ali ajde sad XD

zamisljam tebe i kosmopolitu kako zajedno strikate vilerove goblene, razmjenjujete recepte za posne hurmasice i poslije kao tracate o nekim ljudima. jesi li ti mislio da ce ti ono iko ikad zaboraviti. pored ikone na ledjima, bijelih komplet lotto polyester trenerki ovo sa tracanjem ce ti biti jos jedna, a sve zajedno jedine stvari po kojima cete ljudi pamtiti hahaha

Tračevi su uglavnom beningi, ovo što je dvojac radio je apsolutno zlonamerno provlačenje desetak ljudi kroz blato. Što će reći udarali su na ono što bi njih bolelo, sva sreća pa je većina tih ljudi malo iznad tih seljačkih priča. I nisu samo priče o jebanju, mada su one najčešće.
Većina tih ljudi je zapravo otišla sa sajta, jer su rešili da batale rasprav sa ljudima koji iskazuju ozbiljno sociopatsko ponašanje, a koje bi mogle da im utiču na realni život, bez obzira na to što nisu tačne.

Tj. očekivali su da će se ljudi samo povlačiti dok nije puklo.
I sve bi to bilo lepo da ovaj ozlojeđeni iskompleksirani psić ima malo mozga, nego je i sam završio kao žrtva sopstvenog spletkarenja. Jer ko s gerijatrijom spava, popišan se budi.

I možda bi mi ga i bilo žao da je izmanipulisana žrtva, ali je isti, identično govno, samo intelektualno inferiorno.
Poyić.

Bohor zna ko se s kim jebe cak i kad u jebanju ne ucestvuje.
Nije ovo pranje Bohore, samo podsetnik sta si i ko si.