Prijava

jel zna neko sta se desilo sa psetom i koja je prica tu oko njega i kosmopolite i njegovog odlaska sa sajta?
i zasto se kosmopolita ne pojavljuje otkako nema modova?

Pez znas ona mim sa gandalfom “you have no power here” e to je odg za nju

jel zna neko sta se desilo sa psetom i koja je prica tu oko njega i kosmopolite i njegovog odlaska sa sajta?

Pa sećam se onog posta Bohoru "rekao sam da mi se ne obraćaš više", a postoje indikacije da su iste stvari radili njemu dok se Snupi družio sa njim. Kosmopolite nema jer ne sme da se pojavi, dvocifren broj ljudi je opanjkavala, pljuvala i mešala im se u privatne živote zajedno sa ovim ovde.

треба дозволити неком србину да направи кола која иду на ваздух само да сјебемо арапе више да не продају нафту никоме онда су готови без пара којима финансирају покољ свега на њиховом путу

неможе то нико осим србина да измисли

ma zato sto bez zajebancije i pokusaja da nesto zakuvavam, ja sam mislio da su boh i pseto na prst u bulju i da se tipa svaki dan cuju i vidjaju i ovako, i onda je neko spomenuo da su ga boh i kosmopolita kao oterali sa sajta, i ima onaj print gde kosmopolita govori valjda nekome ''onaj INCEL pseto''

a nje stvarno nema otkako joj skinut mod haha

то може само српски квантни ум да претвори у реалност

али не може ништа док је вагиноусти на власти

дефинитивно треба да се уведе одмазда сто за једног, ваљда ће им онда доћи из дупета у главу да не треба да праве пиздарије по западном свету

a jebo mamu bukvalno forum prsti po cela strana se ispise za 5 minuta ja cim dodjem svi odu kao evo ga ovaj smarac garant imate neki skriveni cet gde pisete kad ja dodjem

Nije nego mi čekamo neki tvoj epski post

dajte razresite mi ovo za pseta, nije mi delovao kao lik koga ce neka baka da otera sa sajta

A ŠTA AKO

su Hrvati tj. Ustaše zapravo bili blagi prema Srbima a da je sav taj genocid jednostavno komunistička propaganda koja je imala za cilj da zavadi dva bratska naroda, tj. isti narod a dvije vjere?

Jerbo kroz dokumente i dostupne izvore vidjeli smo da je mnogo četnika bilo na prs u dupe sa ustašama i ostalim osovinašima, pop Đujić je bio u koaliciji sa taljanima i ustašama da se bori protiv komunjara, kad su ustaše bježale prema Blajburgu sa njima su išli i četnici...

Kad Pezos piše sve imam osjećaj da mi govori Gnjata ne mičući glavu od tog soc tv-a.

da da kao da ga gledas kroz kljucaonicu, a on dosaptava NESTO bitno

Ne moze pseto biti incel po onome kako su ga predstavili ovdje nikako haha

Morao sam da guglam sta je incel. I nesto mi se ne uklapa

Ma ne uklapa nikako, cudi me da je to rekla. Pseto jebac neki dubokog dzepa sa 3-4 braka iza sebe, jebo svastiku ha hu i kao incel ma daj

Ma gde pseto incel jeste realni