Prijava

Plidu jesi za Gilena ili za Erdoana?

Pa ljudi bili su skrinsotovi, rekla u panici u pvtu dok je znala da reme s druge strane objavljuje to na forumu istog momenta kad mu otkuca nesto.
Toliko o njihovoj pameti.
Vrv ne zna sta znaci incel, cim je tako lupila.

Ma gdje ce kozmo znati sta je incel, to je izraz novijeg kova nije bas da ga znaju starije zene

Plidu jel osećaš teskobu jer živiš u sekularnoj državi?

a sta je dovelo do okidanja da su boh i kosma na jednoj strani protiv pseta?

sta je jebeni incel da ne guglam?

koji je kosmopolitin poslednji post na forumu?

Pazi zapate kako pokusava onim "bombas pitanjima" da me otjera sa sajta haha pa necu otici dok me ne banuje kaizen mozes se napinjat do sutra

Ako te zanima nesto u vezi para, odjece, auta, satova i cisto materijalnih stvari mozemo da razgovaramo i da ti odgovaram a za ova duhovna sranja i stanja u drzavama i medju narodima me boli kurac. Na ocevoj grbaci sam, i boli me kurac da ista osjecam i primjecujem samo drkam kurac od danas do sutra, cekam da se otvore baste da pijem kafe po sest sati i pratim englesku ligu

Jednu kafu cevčiš 6 sati eeee...allaha mi svašta ću vidjet i čut na ovome dunjaluku

Kafe su mnozina

Sad ide komentar ;

DVE kafe cevčiš 6 sati eeee...allaha mi svašta ću vidjet i čut na ovome dunjaluku

sta je jebeni incel da ne guglam?

инфидел, каурин што би рекли муслимани

Nije debilu nego neko ko je nevin, ko nije jebo, ko ne jebe niti ima kakve sanse da jebe

Maestro, jel si ti incel ili misliš da ima šanse da jebeš?

Ali Maestro da nekome kaže da je debil XD
Ovo je u rangu onoga kada se Bohor valjda napio pa me pitao da uporedimo kolika su nam PRIMANJA, jebote kad tad nisam pao sa stolice :))))))))