Prijava

дајте неких добрих мимова на рачун овога од јуче

Oprezno piši Chevu, ipak si Srbin na Novom Zelandu, može otići glava sad pa sad. Hah retard

Počni da se izjašnjavaš kao hrvat

Ozbiljno pitam, šta odmah varničiš. Znam da imaš neke komplikacije sa kurcem, načuo od sajtuša. Kažu da moraš neke kreme da koristiš, ali da se relativno lako tretira.

"Haha, retard" - napisao lik koji drži prva tri mesta u retard ispadima ovde. Projekcija sopstvenih frustracija.

Lik sa ženom i decom raspituje se oko kurca nekog random nepoznatog lika sa sajta. Jadno.

Ti si za mene svu karijeru završio kad si pokazao koliki si autošovinista. Ženu srpkinju zove hrvaticom jer je iz Zagreba. Ustvari zove je tako jer se loži na tu multikulturalnost i ta sranja. Liberal mrtvi. Zgražava se na srpsku pesmu puštenu juče, saoseća sa muslimanima. A opet se usro da ne najebe od tih istih muslimana.

Pavijane smrdljivi, ne raspitujem se nego si sam okačio sliku svog kurca, pa su svi videli.
Usro sam se realno, ti se ne bi usro? Ne od ovih s kojima radim, naravno. Nego neke povodljive budale, a-la ti.
A ovo da sam liberal, e tu si me stvarno uvredio.
Na tvoju nesreću, verovatno nikada nećeš da me upoznaš.

видео сам ове србске мимове, дајте нешто са сајтова на које не идем типа форчен

Na forčen pol pršti poslednja 2 dana.
Šta, mora da ne može iz Kine?

не него се не сналазим на том сајту, никад нисам блејао тамо

може из кине све ако имаш впн

Chevu, mislim da ti ne prilici ta daun spika “okacio si svoj fimozni kurac na forum” ostavi to za one kojima prilici.

Marko okacio sam ja dva tri mima ovde, za Pewdiepie-a, za Fortnajt, i 4chan pranks 2009, 2016 i 2019. Ostalo nije toliko urnebesno

Marko ovako: ides “4chan” pa ides “pol” pa ides “catalog” pa otvoris thread pa citas bar ja tako radim

Maestro nudi besplatne savete kome bi šta trebalo da priliči. Novi lajv u najavi?

Mare idi na sajt hiddenlol tamo ima najjacih memara

Kaze lik na 4chanu da video treba da bude cenzurisan po svaku cenu jer postoji velika verovatnoca da ce se pojaviti copycats. Lik se bukvalno boji da ce lajvstrimovanje ubistava i uzimanje sto vise kilova postati trend. Sta vi mislite? Postoji li dovoljan broj ljudi koji ispunjavaju dva uslova 1) sposobni su da barataju oruzijem, i da ga nabave prvenstvrno 2) spremni su da batale svoj zivot i zaglave dozivotnu zarad mimova?

Postoji li dovoljan broj ljudi koji ispunjavaju dva uslova 1) sposobni su da barataju oruzijem, i da ga nabave prvenstvrno 2) spremni su da batale svoj zivot i zaglave dozivotnu zarad mimova?

Da i da.

Mozda cu slagati sad, ali ako se ne varam od 2015e kad se desio napad u Parizu, imali smo svega tri (???) napada hriscana, onaj Norvezanin, ovaj sad, i mislim da je bio jedan u Americi. S tim sto je norvezanin tukao po random ljudima a ne specificno muslimanima (ako se ne varam). Znaci tolike godine muslimanskog terora pa nisu isprovocirali hriscane da pobiju muslimane po belim kontinentima. I sad se desio slucaj napada, sada kad se naizgled primirilo sve, kad je islamska drzava na kolenima itd.

Evo ne znam, ja mislim da nema toliko ludih hriscanskih fanatika jer da ima do sad bi se desilo 30 slucajeva a ne 3

...Anonymous (ID: QXklBogg)
03/16/19(Sat)05:34:53 No.206498022

You pussies don't have the balls to live stream that shit, it would be a live stream of you shooting a guy in the leg and pissing your pants. Then we'd get the video of you getting shot to death by cops or crying until you shoot yourself. What's terrifying about the video is how fucking good he was at it. He was calm, he was professional.