Podijeli sa Vukajlijašima

  1. прихвати понуду велко иначе ћеш остати пандан теу у клиперсима

  2. Ali njegovo obrazlozenje:
    -Ipak su ovo amaterski bokseri, pa je razlika u kvaliteti velika.

  3. Veljko - najlepsi je <33

  4. da da hahaha ipak je ovo amaterski boks, moze da se prijavi ko hoce...
    a dajem ruku da bi ga ovaj gari iz vojvodine ispickao propisno

  5. El se kladi neko na to govno ili isparenja od Arkana i dalje?

  6. mislim da i on sam zna svoje domete i nece se nikada upustati u nesto ozbiljno gdje ga mogu namlatiti i da cemo ostati uskraceni za tu satisfakciju da ga gledamo izlemanog u ringu.

  7. Neka debilka moje godiste, znaci 91, napisala na instagramu sve prodje ali znanje ostaje, posto je konacno diplomirala knjizevnost. Pa mamu ti jebem, ja od master diplome imam vec 10000 napravljenih koktela u rukama

  8. Skočko jel se pominje što su se posvađali lalić legenda i teša?

  9. a daaaj ladno pise tu u tekstu kao drugi borac se bas preplasio jer je veljko krenuo agresivno, pa je trener predao mec...jbt ja ne znam onda dal sam gledao istih 15 sekundi ko i oni, ovaj mazgov iz vojvodine bogami krenuo par puta ostro da udari malog arkana i samo odjednom peskir hahah

  10. Ne pominje se dokle sam ja gledao, Lalić lupeta o nekim dinosaurima, jebeš mi sve ako je on normalan sekundu jednu

  11. trener demonstrativno bacio peskir..jesu ga jebali sa tim,jedino jos veljko ne kapira da su mu namestene borbe...mogli su da napisu da se ovaj uplasio da ga veljko ne ubije jednim udarcem,veljko sve jaci, za dve godine nece biti coveka na planeti koji ce smeti sa njim u ring,onda ce vrv da batali boks

  12. obrnicu igricu u boksu pa ce da predje na pevanje

  13. radnici obezbedjenja po firmama su mi odvratni,po ceo dan samo stoje i kad se desi situacija da treba nesto da se podigne,gurne,pomeri, oni samo gledaju ko moroni i nikom ne pada na pamet da pomogne, vidi se da se da su ufazonu o ne ne to nije nas posao mi ne dizemo nista tesko, niti lako.taman posla da urade tako nesto.kao da je fizicki rad otrov od koga treba bezati.ovaj jedan stao gleda kako ljudi utovaraju paketice, gomila paketica on nece da uzme neki da utovari samo gleda ko debil.ili je to u pitanju neki sirotinjski strah da nesto ne osteti pa da mora iz svog dzepa da plati

  14. da mogu da nadjem temu sta te nervira 50 postova bi naposao o njima, ali ovde necu da spemujem.ustvari mogu da nadjem temu ali me mrzi.a necu da pricam kako im nije palo na pamet da pokose,pa za djubre itd pamtim ja sve

  15. smem ruku da dam da bi u opasnoj situaciji oni prvi pobegli ili se sakrili,naprimer da se desi pljacka,tuca i sl.imam ja razloga zasto sam ubedjen u to

  16. znaci stvarno primaju najvece morone za taj posao.ni jednog iz obezbedjenja ne znam koji je ok.sve neki pajseri.ako ovde na forumu neko zna sekjuriti radnika koji je normalan neka se javi,a 100% niko ne zna.pa onaj jedan sto obezbedjuje kafic.lik pusta ko se njemu svidi.ovaj moze ovaj ne moze i kad ga neko pita sto ja ne mogu a onog si opustio on kaze-zato..ja tako kazem.samo sto ne kaze-zato so sam ja bog koji odlucuje.ja imam moc

  17. jaoo ono kad je bilo za kola..sef rekao da se tu ne parkiraju kola, ciji je plavi opel karavan.pa unezvereno trazi da nadje vlasnika karavana,kao da trazi najveceg prestupnika na svetu.sav nervozan, iskrsao mu ogroman problem.kad se setim onog debila

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.