Prijava

https://nova.rs/vesti/pored-frilensera-porez-ce-placati-i-gastarbajteri/

Uhu, bas sam se potres'o. I ja i brat kelt.

A neka neko ili potvrdi ili demantuje ovo za autora.

Umesto sto kenjaju i zale se, neka iskoriste svu svoju silu koju imaju na hakovanje sistema...

drzava ti nije dala kurac, iscimao si se sam bez ikakve pomoci da nadjes nekog Islandjanina da ti plati i sad ovi kao e daj moj deo... hahah napusis mi se kurca. Ali s obzirom da cutite, ko vas jebe.

odlicno, kad djokovic isplati svojih 20ak-30 mil poreza po ovoj osnovi, i ja cu svoje.
jedenje govana malo od nove, ovo jedino moze amerika da uradi, i to ne retroaktivno + ne sve. sto na kraju ne ispadne malo, kolko sam ukapirao mora da se doplati 3-4% od plate za imanje americkog pasosa (ili grin karda).

bombas, ne jedi govna, leba ti

sta ja serem i mene ce oglobiti

samo beda i muka, umesto da u Srbiji sa zenom izadjem na 150 i boli me kurac

sta ce te oglobe? cinjenica da neko satro hoce da oporezuje ono sto mu pokriva deficit posto je izvoz supak?
nece nikad da bude to, a ako bude, onda je srbija spala na nivo turkmenistana ili gde vec radis sad, pa moze i trajno da se odjavi covek.

onda je srbija spala na nivo turkmenistana

nisi bas u toku?

Inace secam se pre nekih 7-8 godina, zaradio te godine preljevalo... odem ti ja u onu upravu prihoda ili kako se vec zove da platim onaj ekstra profit, to jest prekoracenje limita zarade... stale one zene gledaju u mene kao budalu, kao e brate aj dodji sutra, mislim ti si prvi koji se javio mi stvarno nemamo instrukcije kako se to radi

mozda, al samo mozda za ljude koji rade 6 meseci godisnje u inostranstvu a imaju racun u srbiji.

ovako, sta ce se desi? srpska vlada ce da trazi od svajcarske/nemacke banke da im da racune? :D
jedini su amerikanci koji su to uspeli do sad, i secam se kad sam otvarao racun ovde da je bilo prvo pitanje "jel si amerikanac ili imas veze sa amerikom" posto je potpuno drugacija prica onda.

ja koliko sam skapirao iz teksta, nebitno da li radis manje ili vise od 6 meseci ako imas prebivaliste u SR

ja i zena 150k polivenih burbonom

Ja koliko sam razumeo moze Vucic da mi ga dudla.

Vučić već odavno nije predsednik ni jednog normalnog Srbina. Sad je predsednik isključivo botova, nek maže njihove guzice

cekaj bre, ovo stvarno za tog decka i respirator?

Ee jbg ako je istina zaista... Secam se tog decka, zezali smo ga jericho i ja na cetu pre nekih 10ak godina na cetu da je metalika masna, nije los decko bio, tuga bas

ma jebem ti život zato i ne ulazim na ove polu-ozbiljne teme... nek počiva u miru.

E, tako.
Poštovanje.

MD, počivaj u miru!

sad ce triforce da objasni kako korona ne postoji i da nije umro od toga

celt
bombas, ne jedi govna, leba ti

hahaha zamisli vučić pošalje nekog u turkmenistan da nađe bombija na gradilištu zbog neplaćenog poreza lol.