Prijava

joj bre, ja sam mu reko da ne sere za ovo:

Umesto sto kenjaju i zale se, neka iskoriste svu svoju silu koju imaju na hakovanje sistema...

A dobro, ko bombasa uzima za ozbiljno. Svejedno šta si mislio..

Žao mi je MD i njegove porodice.
Anarchyst, hvala što nam javljaš.

Pa kako je umro covek, sigurno je imao problema sa zdravljem

https://www.facebook.com/292955377968060/posts/716796715583922/

Šta se ovde stvarno desilo. Neko ko zna jezik, bombad npr.

Ne verujem da stvarno šamara ministra.

шеф полиције у оукланд рајдерс качкету и кожњаку хаха тешко

а и ова канцеларија делује као нека баш локална прича а ни близу министарска. ово је неки локални кабадахија малтретира неког ту локалца другог на шатро функцији

Jbt koliko ispred svog vremena post

Al kad se setim i vidim koliko su se ložili ovde jedno vreme na šešelja i tu priču, kao neki mučenik, umreće u hagu, ubiće ga, onda kad je dolazio, pobednik, spasilac, a on spao na to da čak ni vučić nema za njega upotrebnu vrednost, ono bukvalno ga iskoristio za botovanje par puta i bacio ga kao krpu

Da je krenuo u obećanu borbu svi bismo ga podržali. vUČKo se baš usrao. Krenula je masivna kampanja pred njegov dolazak.

kod Srba najviše volim pica i zmaja, a najmanje tipa bombasa i thilma

evo sad gledam čelzi - lids i igrač biva fauliran solidno u šesnaestercu ali nastavlja da trči i šutira na žalost pravo u gošu. Sudija ništa, a čist penal. Da je Poveda pao, a mogao je bez glume bukvalno, sudija bi bez dileme svirao penal plus bi to i garant var potvrdio.
Moraš da padneš da bi ti svirali penal sada, ne volim aktuelni fudbal jer i sudije evo već ne registruju nedozvoljeni kontakt ako nema makar i onog odglumljenog pada ko da ga snajper pokosio

inače, mnogo sam ubedačen posle poznaje da je vlatko umro jbt

je l ima vpn neko od vas?

joj ja htio da skinem pre neki mesec, zadnji put imao VPN tipa 2012. i koliko se ja sećam tad su bili potpuno besplatni. sad nisam našao čak ni besplatan trial. jedino neki ruski VPN ali on je dodatak za Chrome, posle sam ga makao jer mi je pokazivao reklame stalno

Ja imam za igranje koristim i to sam napravio na ubuntu serveru tj. xubuntu uz pomoc jednog servisera kompjutera, znaci je koristim vpn usluge vec sam pravim.Neverujem nesto je bezbednije torentovanje iz inostranstva.

https://www.facebook.com/292955377968060/posts/716796715583922/

Šta se ovde stvarno desilo. Neko ko zna jezik, bombad npr.

Ne verujem da stvarno šamara ministra.

Lik u kačketu nije nikakav polocajac. U pitanju je lokalni ukrajinska kabadahija, jedan od vođa majdana i čovek za prljave poslove države. Imao je dosta krvi na rukama. Kažem imao jer je ubijen pre nekoliko godina. Ovo je stari snimak. Policajac (odnosno prokuror) je maltretirani lik. Te države bivšeg sssr-a imaju te prokurature kako ih oni zovu, posebna odeljenja policije koja se bave isključivo privrednim kriminalom. Kako su uglavnom firme pod šapom države, prokurori se bave onima koji su maznuli od države. A ne daj bože ko im padne šaka i mutav progovori. 15 godina ko iz pičke. Ovog su inače optužili da je korumpiran i zato ga maltretiraju.