Podijeli sa Vukajlijašima

  1. brate klip traje 40min mozes li da prepricas ukratko :(

    prvi put vidim ovog lika

    edit

    ne mogu da stignem da pogledam sve cirkove klipove i linkove pa jos i ovo zivot nije fer

  2. U suštini priča o ovome i kako je to dodatno raspalilo tenzije na kosovu
    https://en.wikipedia.org/wiki/%C4%90or%C4%91e_Martinovi%C4%87_incident

    On 1 May 1985, Đorđe Martinović, a 56-year-old resident of the Kosovo town of Gjilan, arrived at the local hospital with a broken bottle wedged in his rectum. He claimed that he had been attacked by two Albanian-speaking men while he was working in his field. After being interrogated by a Yugoslav People's Army colonel, Martinović reportedly admitted that his injuries had been self-inflicted in a botched attempt at masturbation.

  3. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXAAAAAAAAAAAAAAAAAXXAXAXAXAXAXAXAX

  4. A ovaj lik je count dankula, relativno popularan "desničarski" jutuber, pokušali da ga kenseluju zato što je kružio klip po netu kako učio svog kera da radi nazi salute, i donekle im je uspelo.

  5. A nisam se davno ovako ismejao, grazzie :D

    Cek onda nema potrebe da se pitas ako je priznao da je self-inflicted

  6. A jebiga piše reportedly i allegedly, a kad pročitaš srpski članak na wiki skroz drugačija slika se dobija. Neam pojma, nekako mi je fifti fifti, prava jedna misterija.

  7. Da..sta znam, sa jedne strane tesko mi je da poverujem da bi neko gurao sebi flasu u cmar u cilju samozadovoljavanja, ne razumem proces. Sa druge, albanci jesu bolesni, ne bi me nista iznenadilo, ko zna.

    Procitao sam se sa wiki, svaka od ponudjenih teorija ima smisla. Sad sam se i ja zainteresovao max

  8. ovo se mora uz gusle opjevat

    Kneze Lazo, sijede ti brade,
    Sto Albanci po Kosovu rade,
    Uhvati srbina pod oruzjem ziva,
    Pa mu flasu u rektum dariva,
    Ciknu Djordje kano guja ljuta,
    No ponizenje mora da proguta,
    Najposlije su doktori dali svoj sud,
    Da je Djoko - ucinio flasoblud
    :D

  9. sa jedne strane tesko mi je da poverujem da bi neko gurao sebi flasu u cmar u cilju samozadovoljavanja

    Šmo :furiously writing:

  10. Amber Herd je takođe optužila Depa za seksualni napad tokom suđenja. Advokatica Bredehofd tvrdila je da je Dep seksualno napao Herdovu u pijanom stanju koristeći flašu pića.

    “Neke prilično užasne stvari su se desile. Dep je strgao spavaćicu sa nje, stavio je na šank i prodro je u nju flašom pića", rekla je ona

    BOLJE NA SANKU NEGO U POLJU XD

  11. Kako konzumacija pola litre vode može da se pretvori u noćnu moru? Lako ako flašu vode te zapremine gurnete u rektum. A pritom još imate 73 godine. Ovo je slučaj koji je šokirao lekare KBC Zvezdara.
    Njima se u petak, 6. decembra, javio 73-godišnji Z. R. iz Rume, koji je, kako su naveli, da bi doživeo zadovoljstvo, gurnuo sebi u anus plastičnu flašu sa pola litra vode.

    73 jebene godine

  12. Opstepoznato da tako matore drkadzije stimulisu prostatu

  13. Ne to nije opštepoznato inače bih ja znao za to, koja tragikomedija

  14. Ko te jebe kad nisi blejao na gay sites

  15. Opstepoznato da tako matore drkadzije stimulisu prostatu

    Ok vidimo se u novinama za jedno 30god

  16. https://youtu.be/Ow279RSonhQ
    Jbt pa i ova glava priča o tome nisam znao, al debil je stvarno soda ništa ne šteti može samo da pomogne

  17. Dajte neku temu o ovom liku što je prosio pare za stan da bi mogao da se kocka

  18. Stvarno brt, i mene interesuje, dajte neki info o ovome ko zna

  19. Ako govorimo o onom jutjuberu, ja samo ne znam jel narod jos uvijek nije shvatio da su vecina jutjubera prosjaci i dvorske lude 21 stoljeca bukvalno u bulju bi se jebali za lajkove = novce, i ako posmatras njihov content vidis da je to prosjacenje prekriveno (molim vas kliknite lajk ser subskrajb) samo da izvuce novac jer kad bi skupili milion ljudi na jednoj ulici i pustili ih da gledaju tog jutjubera i “njegov talenat” na kraju bi otisao kuci praznog stomaka i dzepova jer bez lajka i subskrajba nema leba

  20. Isto kao instagramuse kurve promovisu sve od alkohola i cigareta do zdrave ishrane i proteinskih sejkova jer to je taj princip prosjacenja daj mi stagod da ti ja ispromovisem jer talenta nikakvog nemam osim sisa i dupeta zbog kojih imam 150k pratitelja drkadzija kojima mogu da predstavim vas brend

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.